Hledat

Ubytování

Ubytování město Nohfelden

Ve městě Nohfelden (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Nohfelden

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Nohfelden

Ferienwohnung Zur Waldkapelle

9,9

Ferienwohnung Zur Waldkapelle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zur Waldkapelle. Ferienwohnung Zur Waldkapelle is located in Nohfelden and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Zur Waldkapelle se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko).

Ferienwohnung "Steffi", Bostalsee

9,8

Ferienwohnung "Steffi", Bostalsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Steffi", Bostalsee. Set in Nohfelden in the Saarland region, Ferienwohnung "Steffi", Bostalsee features a terrace. The accommodation is 16 km from Sankt Wendel. Ubytování Ferienwohnung "Steffi", Bostalsee se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im Hirzenbruch 1

9,8

Im Hirzenbruch 1

Ubytování (Apartmán) Im Hirzenbruch 1. Im Hirzenbruch 1 is set in Nohfelden. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Im Hirzenbruch 1 se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

42 Nahestraße, Ferienwohnung-Jimmy

9,4

42 Nahestraße, Ferienwohnung-Jimmy

Ubytování (Apartmán) 42 Nahestraße, Ferienwohnung-Jimmy. 42 Nahestraße, Ferienwohnung-Jimmy is located in Nohfelden and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování 42 Nahestraße, Ferienwohnung-Jimmy se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus an See

9

Ferienhaus an See

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus an See. Ferienhaus an See is located in Nohfelden. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienhaus an See se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nauwies

9

Ferienwohnung Nauwies

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nauwies. Ferienwohnung Nauwies is situated in Nohfelden. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Ferienwohnung Nauwies se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seerose Bostalsee

8,6

Hotel Seerose Bostalsee

Ubytování (Hotel) Hotel Seerose Bostalsee. Scenically situated just 600 metres from Lake Bostal, Hotel Seerose Bostalsee is a family-run hotel offering a beer garden, sun terrace with loungers, and... Ubytování Hotel Seerose Bostalsee se nachází ve městě (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUNIPRO Apartments Bostalsee

8,5

JUNIPRO Apartments Bostalsee

Ubytování (Apartmány) JUNIPRO Apartments Bostalsee. Located in Nohfelden, 37 km from Saarbrücken, JUNIPRO Apartments Bostalsee provides a garden and free WiFi. Ubytování JUNIPRO Apartments Bostalsee se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rothenberg

8,3

Haus Rothenberg

Ubytování (Apartmán) Haus Rothenberg. Set in Nohfelden in the Saarland region, Haus Rothenberg has a terrace and garden views. Ubytování Haus Rothenberg se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Weis am Bostalsee

8,2

Ferienwohnungen Weis am Bostalsee

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Weis am Bostalsee. Providing garden views, Ferienwohnungen Weis am Bostalsee in Nohfelden provides accommodation and a garden. Ubytování Ferienwohnungen Weis am Bostalsee se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Parcs Bostalsee Saarland

7,8

Center Parcs Bostalsee Saarland

Ubytování (Prázdninový areál) Center Parcs Bostalsee Saarland. Offering outdoor and indoor pools, bowling lanes, and mini golf, Center Parcs Park Bostalsee is located in Nohfelden. Ubytování Center Parcs Bostalsee Saarland se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung SeeGlück

Ferienwohnung SeeGlück

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung SeeGlück. Ferienwohnung SeeGlück is set in Nohfelden. The property has garden views and is 37 km from Saarbrücken. Ubytování Ferienwohnung SeeGlück se nachází ve městě Nohfelden (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Nohfelden

Město Nohfelden se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Nohfelden.