Hledat

Ubytování

Ubytování město Nordholz

Ve městě Nordholz (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Nordholz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Nordholz

Zum grünen Walde

9,1

Zum grünen Walde

Ubytování (Penzion) Zum grünen Walde. This family-run hotel in Nordholz is set next to idyllic woodlands, only 3 km from the North Sea coast and port of Spieka-Neufeld and 2 km from an 18-hole... Ubytování Zum grünen Walde se nachází ve městě Nordholz (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Hansekogge

8,7

Residenz Hansekogge

Ubytování (Hotel) Residenz Hansekogge. This hotel offers rooms with a balcony or loggia. It stands just behind the North Sea dyke, a 5-minute drive from Nordholz and 15 minutes from the A27... Ubytování Residenz Hansekogge se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Wattenschipper

8,5

Hotel Restaurant Wattenschipper

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Wattenschipper. Situated between Cuxhaven and Bremerhaven, this hotel in the town of Nordholz offers cosy accommodation and a traditional restaurant, just 300 metres from... Ubytování Hotel Restaurant Wattenschipper se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseehotel Eymers

8,4

Nordseehotel Eymers

Ubytování (Hotel) Nordseehotel Eymers. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, Nordseehotel Eymers is situated in Nordholz. Ubytování Nordseehotel Eymers se nachází ve městě Nordholz (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung An der Mühle

Ferienwohnung An der Mühle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung An der Mühle. Situated in Nordholz, Ferienwohnung An der Mühle provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung An der Mühle se nachází ve městě Nordholz (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Nordholz

Město Nordholz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Nordholz.