Hledat

Ubytování

Ubytování město Nordkirchen

Ve městě Nordkirchen (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Nordkirchen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Nordkirchen

Ferienwohnung-Mill-Nordkirchen

9,4

Ferienwohnung-Mill-Nordkirchen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Mill-Nordkirchen. Located in Nordkirchen, this apartment features free WiFi. The property is 26 km from Dortmund and free private parking is provided. Ubytování Ferienwohnung-Mill-Nordkirchen se nachází ve městě Nordkirchen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zum Schlauncafe

8,7

Hotel zum Schlauncafe

Ubytování (Hotel) Hotel zum Schlauncafe. Located in Nordkirchen, Hotel zum Schlauncafe provides free WiFi. At the hotel each room includes a wardrobe and a private bathroom. Ubytování Hotel zum Schlauncafe se nachází ve městě Nordkirchen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel SchlossStuben

8,6

Hotel SchlossStuben

Ubytování (Hotel) Hotel SchlossStuben. Hotel SchlossStuben in Nordkirchen features a bar and a terrace. Ubytování Hotel SchlossStuben se nachází ve městě Nordkirchen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Nordkirchen by Frerichmann

8,4

Hostel Nordkirchen by Frerichmann

Ubytování (Hostel) Hostel Nordkirchen by Frerichmann. Hostel Nordkirchen by Frerichmann is situated in Nordkirchen and features a garden. The hostel features both free WiFi and free private parking. Ubytování Hostel Nordkirchen by Frerichmann se nachází ve městě Nordkirchen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

smart&beautiful

8,2

smart&beautiful

Ubytování (Privát) smart&beautiful. Located in Nordkirchen, 48 km from Bochum, smart&beautiful provides a shared lounge and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování smart&beautiful se nachází ve městě Nordkirchen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plettenberger Hof

6,7

Plettenberger Hof

Ubytování (Hotel) Plettenberger Hof. Offering a bowling alley, beer garden, and free WiFi access, Plettenberger Hof is located in Nordkirchen. Ubytování Plettenberger Hof se nachází ve městě Nordkirchen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2-Zimmer-Ferienwohnung im Herzen von Nordkirchen

2-Zimmer-Ferienwohnung im Herzen von Nordkirchen

Ubytování (Apartmán) 2-Zimmer-Ferienwohnung im Herzen von Nordkirchen. Set in Nordkirchen in the North Rhine-Westphalia region, 2-Zimmer-Ferienwohnung im Herzen von Nordkirchen features a balcony. Ubytování 2-Zimmer-Ferienwohnung im Herzen von Nordkirchen se nachází ve městě Nordkirchen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Nordkirchen

Město Nordkirchen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Nordkirchen.