Hledat

Ubytování

Ubytování město Nordstemmen

Ve městě Nordstemmen (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Nordstemmen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Nordstemmen

Ferienwohnung und Privatzimmer Voges

9,5

Ferienwohnung und Privatzimmer Voges

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung und Privatzimmer Voges. Set in Nordstemmen, 39 km from Hameln, Ferienwohnung und Privatzimmer Voges offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung und Privatzimmer Voges se nachází ve městě Nordstemmen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Burgblick

9,2

Pension Burgblick

Ubytování (Penzion) Pension Burgblick. Pension Burgblick is located in Nordstemmen. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Burgblick se nachází ve městě Nordstemmen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Akazienhof

7,5

Landhaus Akazienhof

Ubytování (Hotel) Landhaus Akazienhof. Featuring a bar and free WiFi, Landhaus Akazienhof is set in Nordstemmen. Hannover is 25 km from the hotel. Ubytování Landhaus Akazienhof se nachází ve městě Nordstemmen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gutshof Barnten

Gutshof Barnten

Ubytování (Apartmán) Gutshof Barnten. Gutshof Barnten is set in Nordstemmen and offers a garden and a terrace. Free WiFi is featured. Ubytování Gutshof Barnten se nachází ve městě Nordstemmen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hannover Messe, 3min Fußweg, 12min Bahn

Hannover Messe, 3min Fußweg, 12min Bahn

Ubytování (Apartmán) Hannover Messe, 3min Fußweg, 12min Bahn. Hannover Messe, 3min Fußweg, 12min Bahn is located in Nordstemmen. Ubytování Hannover Messe, 3min Fußweg, 12min Bahn se nachází ve městě Nordstemmen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Nordstemmen

Město Nordstemmen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Nordstemmen.