Hledat

Ubytování

Ubytování město Nortorf

Ve městě Nortorf (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Nortorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Nortorf

Ferienwohnung Teldec

9,7

Ferienwohnung Teldec

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Teldec. Ferienwohnung Teldec is located in Nortorf, offering free Wi-Fi as well as a balcony and a seating area. Ubytování Ferienwohnung Teldec se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo 02 Poststraße 29

9,4

FeWo 02 Poststraße 29

Ubytování (Apartmán) FeWo 02 Poststraße 29. FeWo 02 Poststraße 29 is located in Nortorf. The accommodation is 16 km from Neumünster. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování FeWo 02 Poststraße 29 se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Ferienwohnungen Nortorf

9,3

Luxus Ferienwohnungen Nortorf

Ubytování (Apartmán) Luxus Ferienwohnungen Nortorf. Luxus Ferienwohnungen Nortorf is situated in Nortorf. Ubytování Luxus Ferienwohnungen Nortorf se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo 01 Poststraße

9,2

FeWo 01 Poststraße

Ubytování (Apartmán) FeWo 01 Poststraße. FeWo 01 Poststraße is situated in Nortorf. The apartment has city views and is 16 km from Neumünster. Ubytování FeWo 01 Poststraße se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kirchspiels Gasthaus

8,9

Hotel Kirchspiels Gasthaus

Ubytování (Penzion) Hotel Kirchspiels Gasthaus. This family-run 3-star hotel is located in the town of Nortorf, in the heart of Schleswig-Holstein. Ubytování Hotel Kirchspiels Gasthaus se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Nortorf

8,8

Fewo Nortorf

Ubytování (Apartmán) Fewo Nortorf. Fewo Nortorf is located in a quiet residential part of Nortorf, only a 10-minute walk away from the centre and the market square. Ubytování Fewo Nortorf se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alter Landkrug

8,4

Alter Landkrug

Ubytování (Hotel) Alter Landkrug. This hotel is in the town of Nortorf, in the heart of Schleswig-Holstein. It offers a restaurant, free parking and good access to the A7 motorway. Ubytování Alter Landkrug se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nortorf FeWo-03 Garten, Sauna, Koiteich

Nortorf FeWo-03 Garten, Sauna, Koiteich

Ubytování (Apartmán) Nortorf FeWo-03 Garten, Sauna, Koiteich. Located in Nortorf in the Schleswig-Holstein region, FeWo 03 Poststraße 29 features a garden. Guests may enjoy free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Nortorf FeWo-03 Garten, Sauna, Koiteich se nachází ve městě Nortorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Nortorf

Město Nortorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Nortorf.