Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberammergau

Ve městě Oberammergau (Německo) máme celkem 72 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberammergau

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberammergau

Ferienwohnung Mitteldorf

10

Ferienwohnung Mitteldorf

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mitteldorf. Set in Oberammergau in the Bavaria region, with Labergbergbahn and Labergbergbahn nearby, Ferienwohnung Mitteldorf offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Ferienwohnung Mitteldorf se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Krause

10

Ferienwohnung Krause

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krause. Offering free Wi-Fi and a furnished terrace, Ferienwohnung Krause is a stylish self-catering apartment in Oberammergau. Ubytování Ferienwohnung Krause se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Schönes Ammertal

10

Fewo Schönes Ammertal

Ubytování (Apartmány) Fewo Schönes Ammertal. Offering garden views, a spa and wellness centre and free WiFi, Fewo Schönes Ammertal offers accommodation ideally located in Oberammergau, within a short... Ubytování Fewo Schönes Ammertal se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus In den Bergen

9,9

Ferienhaus In den Bergen

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus In den Bergen. Ferienhaus In den Bergen features garden views, free WiFi and free private parking, located in Oberammergau, 1.7 km from Kolbensattelbahn. Ubytování Ferienhaus In den Bergen se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AusZeit

9,9

AusZeit

Ubytování (Apartmány) AusZeit. AusZeit has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Oberammergau, 700 metres from Wanklift I. Ubytování AusZeit se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung In den Bergen

9,8

Ferienwohnung In den Bergen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung In den Bergen. Opened in 2017, Ferienwohnung In den Bergen is quietly situated in the centre of Oberammergau. Garmisch-Partenkirchen is 24 km from the property. Ubytování Ferienwohnung In den Bergen se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zirbelhotel Garni Haus Diane

9,8

Zirbelhotel Garni Haus Diane

Ubytování (Hotel) Zirbelhotel Garni Haus Diane. Offering ski-to-door access and ski storage space, Zirbelhotel Garni Haus Diane is set in Oberammergau in the Bavaria Region, 500 metres from Kolben... Ubytování Zirbelhotel Garni Haus Diane se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alpinissimo

9,8

Ferienhaus Alpinissimo

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Alpinissimo. Peacefully located in Oberammergau’s scenic residential area, this apartment features free WiFi, a fully equipped kitchenette, balcony and terrace, and an... Ubytování Ferienhaus Alpinissimo se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mein Quartier

9,8

mein Quartier

Ubytování (Apartmány) mein Quartier. Situated 1.7 km from Labergbergbahn, mein Quartier offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování mein Quartier se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Ammertal

9,8

Fewo Ammertal

Ubytování (Apartmán) Fewo Ammertal. Located in Oberammergau, 1 km from Kolbensattelbahn, Fewo Ammertal provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and free shuttle... Ubytování Fewo Ammertal se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartements Ingrid Unhoch-Raggl

9,7

Apartements Ingrid Unhoch-Raggl

Ubytování (Apartmány) Apartements Ingrid Unhoch-Raggl. Free Wi-Fi is offered on the site of these family-run apartments in Oberammergau. Ubytování Apartements Ingrid Unhoch-Raggl se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Haser

9,7

Landhaus Haser

Ubytování (Apartmán) Landhaus Haser. Boasting a balcony with city views, and a garden and a terrace, Landhaus Haser can be found in Oberammergau, close to Labergbergbahn and 1. Ubytování Landhaus Haser se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Biermann

9,7

Ferienwohnung Biermann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Biermann. Situated in Oberammergau and only 1.9 km from Labergbergbahn, Ferienwohnung Biermann features accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytování Ferienwohnung Biermann se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen im Mussldomahaus

9,7

Ferienwohnungen im Mussldomahaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen im Mussldomahaus. Ferienwohnungen im Mussldomahaus se nachází v zahradě v Oberammergau, 1,3 km od Kolben Sesselbahn. Ubytování Ferienwohnungen im Mussldomahaus se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schauberger

9,6

Ferienwohnung Schauberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schauberger. Set in the picturesque Bavarian Alps, this south-facing apartment is located in the pretty town of Oberammergau. Ubytování Ferienwohnung Schauberger se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Evi Huber

9,6

Ferienwohnungen Evi Huber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Evi Huber. Ferienwohnungen Evi Huber has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Oberammergau, 700 metres from Wanklift I. Ubytování Ferienwohnungen Evi Huber se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Almrausch

9,6

Ferienwohnungen Almrausch

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Almrausch. Toto 4hvězdičkové ubytování se nachází v bavorské obci Oberammergau a nabízí rodinné apartmány s TV s plochou obrazovkou a bezplatným kabelovým internetem. Ubytování Ferienwohnungen Almrausch se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Asih

9,6

Apartment Villa Asih

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Asih. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Villa Asih provides accommodation situated in Oberammergau, just 1.7 km from Labergbergbahn. Set 2. Ubytování Apartment Villa Asih se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Steier

9,6

Ferienwohnung Steier

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Steier. Set in Oberammergau in the Bavaria region, with Labergbergbahn and Labergbergbahn nearby, Ferienwohnung Steier offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Steier se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Alpenflair - barrierefrei urlauben

9,6

Ferienwohnungen Alpenflair - barrierefrei urlauben

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Alpenflair - barrierefrei urlauben. Ferienwohnungen Alpenflair - barrierefrei urlauben has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Oberammergau, less than 1 km from... Ubytování Ferienwohnungen Alpenflair - barrierefrei urlauben se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St Lukas Apartments

9,5

St Lukas Apartments

Ubytování (Apartmány) St Lukas Apartments. St Lukas Apartments se nachází v centru města Oberammergau a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování St Lukas Apartments se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ammerzonas

9,5

Ferienwohnung Ammerzonas

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Ammerzonas. Ferienwohnung Ammerzonas offers accommodation in Oberammergau. Ubytování Ferienwohnung Ammerzonas se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Neu am Passionstheater

9,5

Gästehaus Neu am Passionstheater

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Neu am Passionstheater. Located in Oberammergau, 32 km from Seefeld in Tirol, Gästehaus Neu am Passionstheater provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gästehaus Neu am Passionstheater se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mammhofer Suite & Breakfast

9,5

Mammhofer Suite & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Mammhofer Suite & Breakfast. Set in the heart of Oberammergau, Mammhofer Suite & Breakfast combines the charm of a familiar guest house and a boutique hotel. Ubytování Mammhofer Suite & Breakfast se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Barbara

9,4

Ferienwohnung Barbara

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Barbara. Ferienwohnung Barbara is a self-catering accommodation located in Oberammergau. FreeWiFi access is available. Ubytování Ferienwohnung Barbara se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Jahn

9,4

Ferienwohnung Jahn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Jahn. Ferienwohnung Jahn is a self-catering accommodation located in Oberammergau. The property is 1.1 km from Laber-Bergbahn and 1.8 km from Kolben Sesselbahn. Ubytování Ferienwohnung Jahn se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Apartment

9,4

City Apartment

Ubytování (Apartmán) City Apartment. City Apartment is situated in Oberammergau. This 2-bedroom apartment comes with a dining area, a flat-screen TV with free Wi-Fi access and a kitchenette... Ubytování City Apartment se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaestehaus Richter

9,3

Gaestehaus Richter

Ubytování (Penzion) Gaestehaus Richter. Tento výhodně situovaný rodinný penzion se může pochlubit kvalitními službami poskytovanými již několik generací. Nabízí ubytování krásném Oberammergau. Ubytování Gaestehaus Richter se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko).

Hotel Maximilian

9,3

Hotel Maximilian

Ubytování (Hotel) Hotel Maximilian. This privately owned Alpine-style design hotel is located in the centre of Oberammergau, 700 metres from the Passion Theatre. Ubytování Hotel Maximilian se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Kirchenbauer

9,2

Zum Kirchenbauer

Ubytování (Penzion) Zum Kirchenbauer. Tento tradiční hotel v bavorském stylu v centru města Oberammergau nabízí bezplatnou půjčovnu kol, Wi-Fi zdarma a zahradu s terasou. Ubytování Zum Kirchenbauer se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Otto Huber

9,2

Hotel Garni Otto Huber

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Otto Huber. Tento rodinný hotel se nachází jen 2 minuty chůze od vlakového nádraží v Oberammergau a je ideální základnou pro objevování bavorských Alp. Ubytování Hotel Garni Otto Huber se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ammergau Lodge

9,2

Ammergau Lodge

Ubytování (Penzion) Ammergau Lodge. Featuring a terrace, Ammergau Lodge is located in Oberammergau. Ubytování Ammergau Lodge se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Ammergauer Hof

9,1

Hotel Garni Ammergauer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Ammergauer Hof. With stunning views of Bavaria’s scenic Ammergauer Alps, this 3-star hotel features a terrace, massage facilities and free Wi-Fi. Ubytování Hotel Garni Ammergauer Hof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Holzwarth Oberammergau

9,1

FeWo Holzwarth Oberammergau

Ubytování (Apartmán) FeWo Holzwarth Oberammergau. Boasting mountain views, FeWo Holzwarth Oberammergau offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2 km from... Ubytování FeWo Holzwarth Oberammergau se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wittelsbach Oberammergau

9,1

Hotel Wittelsbach Oberammergau

Ubytování (Hotel) Hotel Wittelsbach Oberammergau. Tento tradiční 3hvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování a vynikající bavorskou kuchyni v centru malebného Oberammergau, jen 6 minut pěšky od vlakového... Ubytování Hotel Wittelsbach Oberammergau se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Enzianhof Hotel Garni

9

Gästehaus Enzianhof Hotel Garni

Ubytování (Penzion) Gästehaus Enzianhof Hotel Garni. Tento penzion nabízí prostorné nekuřácké pokoje, wellness centrum, tradiční lounge v bavorském stylu a bezplatné parkování. Ubytování Gästehaus Enzianhof Hotel Garni se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischer Apartments

9

Fischer Apartments

Ubytování (Apartmány) Fischer Apartments. Centrally located in the historic town of Oberammergau, these country-style apartments are just 20 metres from the famous Passion Play Theatre. Ubytování Fischer Apartments se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Antonia

9

Hotel Antonia

Ubytování (Hotel) Hotel Antonia. Tento tradiční rodinný hotel se nachází v centru Oberammergau a pro hosty má připraveny pokoje s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Antonia se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kopa garni

8,9

Hotel Kopa garni

Ubytování (Penzion) Hotel Kopa garni. Tento rodinný hotel se nachází v bavorském městě Oberammergau, pouhých 300 metrů od divadla Passion Play, a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Hotel Kopa garni se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Lärchenhügel

8,9

Landhotel Lärchenhügel

Ubytování (Hotel) Landhotel Lärchenhügel. Situated in Oberammergau, Bavaria region, Landhotel Lärchenhügel is located 600 metres from Laber-Bergbahn and opposite the NATO School. Ubytování Landhotel Lärchenhügel se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Deluxe Oberammergau

8,9

Alpen Deluxe Oberammergau

Ubytování (Apartmány) Alpen Deluxe Oberammergau. Located in Oberammergau, 1.4 km from Labergbergbahn and 2.1 km from Kolbensattelbahn, Alpen Deluxe Oberammergau provides mountain views and free WiFi. Ubytování Alpen Deluxe Oberammergau se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ferienhaus Fux

8,9

Hotel Ferienhaus Fux

Ubytování (Hotel) Hotel Ferienhaus Fux. Tento rodinný hotel stojí na klidném, avšak výhodném místě v obci Oberammergau, kde se konají slavné pašijové hry Ferienhaus Fux má krásné pokoje s... Ubytování Hotel Ferienhaus Fux se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AKZENT Hotel Turmwirt ***S

8,8

AKZENT Hotel Turmwirt ***S

Ubytování (Hotel) AKZENT Hotel Turmwirt ***S. Tento 3hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází v Oberammergau a může se pochlubit prostornými pokoji, moderním wellness centrem a nádherným výhledem... Ubytování AKZENT Hotel Turmwirt ***S se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendherberge Oberammergau

8,8

Jugendherberge Oberammergau

Ubytování (Hostel) Jugendherberge Oberammergau. Hostel Jugendherberge Oberammergau se nachází na klidném místě u řeky Ammer, pouhých 5 minut chůze od centra obce Oberammergau, a nabízí Wi-Fi a kažodenní... Ubytování Jugendherberge Oberammergau se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kronburger

8,8

Kronburger

Ubytování (Apartmán) Kronburger. Offering city views, Kronburger is an accommodation set in Oberammergau, 1.4 km from Kolbensattelbahn and 1.5 km from Wanklift I. Ubytování Kronburger se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Raffaela Maderspacher

8,8

Raffaela Maderspacher

Ubytování (Apartmán) Raffaela Maderspacher. Raffaela Maderspacher is set in Oberammergau, 2.2 km from Wanklift I and 2.2 km from Wanklift II, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Raffaela Maderspacher se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Sonnenhof

8,7

Parkhotel Sonnenhof

Ubytování (Hotel) Parkhotel Sonnenhof. Rodinný Parkhotel Sonnenhof se nachází v Oberammergau, 20 km od rakouských hranic a nabízí pokoje v alpském stylu, dobře vybavené wellness centrum a... Ubytování Parkhotel Sonnenhof se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A-just-like-home 84 sqm apartment and mountain view

8,7

A-just-like-home 84 sqm apartment and mountain view

Ubytování (Apartmán) A-just-like-home 84 sqm apartment and mountain view. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, A-just-like-home 84 sqm apartment and mountain view can be found in Oberammergau, close... Ubytování A-just-like-home 84 sqm apartment and mountain view se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pfaffenzeller Oberammergau - inklusive Königscard

8,7

Ferienwohnung Pfaffenzeller Oberammergau - inklusive Königscard

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pfaffenzeller Oberammergau - inklusive Königscard. Offering free WiFi and city views, Ferienwohnung Pfaffenzeller Oberammergau - inklusive Königscard is an accommodation set in Oberammergau. Ubytování Ferienwohnung Pfaffenzeller Oberammergau - inklusive Königscard se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alte Post

8,5

Hotel Alte Post

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Post. Tento historický rodinný hotel pocházející z roku 1612 se nachází ve městě Oberammergau, kombinuje tradiční a moderní styly a nabízí pokoje s Wi-Fi i TV s... Ubytování Hotel Alte Post se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dedlerhaus

8,5

Dedlerhaus

Ubytování (Penzion) Dedlerhaus. Tento rodinný penzion s bezplatným Wi-Fi se nachází přímo vedle kostela v centru města Oberammergau, kousek od několika sjezdovek. Ubytování Dedlerhaus se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberammergau

Město Oberammergau se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 72 hotelů a ubytování ve městě Oberammergau.