Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberasbach

Ve městě Oberasbach (Německo) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberasbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberasbach

Ferienhaus Steinbach

9,9

Ferienhaus Steinbach

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Steinbach. Situated in Oberasbach in the Bavaria region, Ferienhaus Steinbach features a garden. Ubytování Ferienhaus Steinbach se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sabine

9,8

Apartment Sabine

Ubytování (Apartmán) Apartment Sabine. Offering free shuttle service from Nuremberg Airport, Apartment Sabine offers accommodation in Oberasbach. Free WiFi and free parking is provided. Ubytování Apartment Sabine se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1-Zimmer-Wohnung Nähe Playmobil Funpark

9,6

1-Zimmer-Wohnung Nähe Playmobil Funpark

Ubytování (Apartmán) 1-Zimmer-Wohnung Nähe Playmobil Funpark. Situated in Oberasbach in the Bavaria region, 1-Zimmer-Wohnung Nähe Playmobil Funpark features a balcony. Ubytování 1-Zimmer-Wohnung Nähe Playmobil Funpark se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sarah

9,4

Apartment Sarah

Ubytování (Apartmán) Apartment Sarah. Apartment Sarah is set in Oberasbach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Sarah se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Messewohnung Rehdorf

9,4

Messewohnung Rehdorf

Ubytování (Apartmán) Messewohnung Rehdorf. Located in Oberasbach, this apartment features a balcony. The property boasts views of the garden is 10 km from Nuremberg. Ubytování Messewohnung Rehdorf se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus - Kretschmannshof

9,3

Gästehaus - Kretschmannshof

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus - Kretschmannshof. Gästehaus - Kretschmannshof is offering accommodation in Oberasbach. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Gästehaus - Kretschmannshof se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatunterkunft Schonlau

9,3

Privatunterkunft Schonlau

Ubytování (Privát) Privatunterkunft Schonlau. Set in Oberasbach in the Bavaria region, Privatunterkunft Schonlau has a garden. The homestay features pool views and is 10 km from Fürth. Ubytování Privatunterkunft Schonlau se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

hotel bomonti Nürnberg West

9,3

hotel bomonti Nürnberg West

Ubytování (Hotel) hotel bomonti Nürnberg West. Tento stylový hotel, otevřený v roce 2015, se nachází ve městě Oberasbach, pouhý 1 km od zábavního parku Playmobil Funpark. Ubytování hotel bomonti Nürnberg West se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Renate

9

Apartment Renate

Ubytování (Apartmán) Apartment Renate. Apartment Renate is situated in Oberasbach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Renate se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hofmann

9

Pension Hofmann

Ubytování (Penzion) Pension Hofmann. Set in Oberasbach, Pension Hofmann has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Hofmann se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Wild

8,8

Gästehaus Wild

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Wild. Penzion Gästehaus Wild je zasazený do 300 let starého hrázděného domu nacházejícího se v klidné obci Unterasbach, 15 km od centra Norimberku. Ubytování Gästehaus Wild se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Heidi

8,4

Apartment Heidi

Ubytování (Privát) Apartment Heidi. Apartmán Heidi se nachází v obci Oberasbach a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Heidi se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur frischen Quelle

8,3

Zur frischen Quelle

Ubytování (Penzion) Zur frischen Quelle. Zur frischen Quelle se nachází v klidné části Oberasbachu, 13 km od Norimberku, a nabízí sdílenou kuchyň, TV lounge a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Zur frischen Quelle se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Kettler

8,2

Gasthof Pension Kettler

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Kettler. Located in Oberasbach, Gasthof Pension Kettler features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof Pension Kettler se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montana Hotel

7,9

Montana Hotel

Ubytování (Hotel) Montana Hotel. Tento rodinný hotel v Oberasbachu nabízí zvukotěsné pokoje s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Ubytování Montana Hotel se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ÖkoHausNamasté

7,5

ÖkoHausNamasté

Ubytování (Penzion) ÖkoHausNamasté. Set in a peaceful location close to a forest, this small guest house in Oberasbach offers a large garden with barbecue facilities, a sun terrace and... Ubytování ÖkoHausNamasté se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sarah - [#123898]

Ferienwohnung Sarah - [#123898]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sarah - [#123898]. Set in Oberasbach, Ferienwohnung Sarah - [#123898] offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 50 km from Bad Windsheim. Ubytování Ferienwohnung Sarah - [#123898] se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sabine in der Nähe des Playmobil Funparks - [#127139]

Apartment Sabine in der Nähe des Playmobil Funparks - [#127139]

Ubytování (Apartmán) Apartment Sabine in der Nähe des Playmobil Funparks - [#127139]. Apartment Sabine in der Nähe des Playmobil Funparks - [#127139] is located in Oberasbach and offers a bar. Ubytování Apartment Sabine in der Nähe des Playmobil Funparks - [#127139] se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Erika - a45998

Apartment Erika - a45998

Ubytování (Apartmán) Apartment Erika - a45998. Situated in Oberasbach, Apartment Erika - a45998 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Erika - a45998 se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Erika

Apartment Erika

Ubytování (Apartmán) Apartment Erika. Situated in Oberasbach in the Bavaria region, Apartment Erika features a garden. Ubytování Apartment Erika se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ambiente solutions apartments

ambiente solutions apartments

Ubytování (Hotel) ambiente solutions apartments. Set in Oberasbach, ambiente solutions apartments provides a garden and terrace. Ubytování ambiente solutions apartments se nachází ve městě Oberasbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberasbach

Město Oberasbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Oberasbach.