Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberbillig

Ve městě Oberbillig (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberbillig

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberbillig

Ferienwohnung an der Obermosel

9,5

Ferienwohnung an der Obermosel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung an der Obermosel. Situated in Oberbillig in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung an der Obermosel features a garden. Ubytování Ferienwohnung an der Obermosel se nachází ve městě Oberbillig (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezas Bistro Restaurant Gästehaus

8,3

Rezas Bistro Restaurant Gästehaus

Ubytování (Penzion) Rezas Bistro Restaurant Gästehaus. This hotel in Oberbillig has a beautiful outdoor terrace directly on the River Moselle. Ubytování Rezas Bistro Restaurant Gästehaus se nachází ve městě Oberbillig (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Irma

5,5

Apartment Irma

Ubytování (Apartmán) Apartment Irma. Apartment Irma is located in Oberbillig and offers a restaurant. The accommodation is 33 km from Mondorf-les-Bains. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování Apartment Irma se nachází ve městě Oberbillig (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberbillig

Město Oberbillig se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Oberbillig.