Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberdachstetten

Ve městě Oberdachstetten (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberdachstetten

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberdachstetten

Ferienhaus Mühlblick

9,8

Ferienhaus Mühlblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mühlblick. Located in Oberdachstetten this detached holiday home boasts views of the pool and free private parking. Ubytování Ferienhaus Mühlblick se nachází ve městě Oberdachstetten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofmann`s Apartements & Ferienwohnungen

8,9

Hofmann`s Apartements & Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Hofmann`s Apartements & Ferienwohnungen. Situated in Oberdachstetten, 47 km from Erlangen, Hofmann`s Apartements & Ferienwohnungen features a restaurant and free WiFi. Ubytování Hofmann`s Apartements & Ferienwohnungen se nachází ve městě Oberdachstetten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus-Pension Hofmann

8,9

Gasthaus-Pension Hofmann

Ubytování (Penzion) Gasthaus-Pension Hofmann. Tento tradiční penzion se těší klidné poloze ve franckého obci Oberdachstetten. Nabízí prostornou sluneční terasu, Wi-Fi zdarma a regionální jídla. Ubytování Gasthaus-Pension Hofmann se nachází ve městě Oberdachstetten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caseti 5_ Ferienwohnungen _ Rothen

Caseti 5_ Ferienwohnungen _ Rothen

Ubytování (Apartmány) Caseti 5_ Ferienwohnungen _ Rothen. Set in Oberdachstetten, 49 km from Fürth, Caseti 5_ Ferienwohnungen _ Rothen offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Caseti 5_ Ferienwohnungen _ Rothen se nachází ve městě Oberdachstetten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberdachstetten

Město Oberdachstetten se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Oberdachstetten.