Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberding

Ve městě Oberding (Německo) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberding

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberding

Gästehaus Lemerhof

10

Gästehaus Lemerhof

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Lemerhof. Set in Oberding, 25 km from Munich, Gästehaus Lemerhof provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Gästehaus Lemerhof se nachází ve městě Oberding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brandmayerhof

9,3

Brandmayerhof

Ubytování (Penzion) Brandmayerhof. Tento penzion se nachází v Oberdingu v klidném prostředí bavorského venkova, 5 minut autem od mnichovského letiště. Ubytování Brandmayerhof se nachází ve městě Oberding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moxy Munich Airport

8,5

Moxy Munich Airport

Ubytování (Hotel) Moxy Munich Airport. Tento hotel se nachází v městečku Schwaig bei München, pouhých 5 minut jízdy od letiště Mnichov, a nabízí stylové ubytování s bezplatným Wi-Fi a vlastní... Ubytování Moxy Munich Airport se nachází ve městě Oberding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse Notzing

8,5

Boardinghouse Notzing

Ubytování (Aparthotel) Boardinghouse Notzing. Set in Oberding, 44 km from Landshut, Boardinghouse Notzing offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Boardinghouse Notzing se nachází ve městě Oberding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NH München Airport

8,1

NH München Airport

Ubytování (Hotel) NH München Airport. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází jen 5 km od mnichovského letiště. Ubytování NH München Airport se nachází ve městě Oberding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ramada by Wyndham München Airport

7,9

Ramada by Wyndham München Airport

Ubytování (Hotel) Ramada by Wyndham München Airport. Tento hotel se nachází v Oberdingu, jen 4 km od letiště Mnichov. Nabízí moderní odhlučněné pokoje a apartmá, obchod a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Ramada by Wyndham München Airport se nachází ve městě Oberding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberding

Město Oberding se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Oberding.