Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberdorla

Ve městě Oberdorla (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberdorla

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberdorla

Ferienhäuser Oberdorla

9,5

Ferienhäuser Oberdorla

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhäuser Oberdorla. Situated in Oberdorla, 45 km from Bad Sooden-Allendorf, Ferienhäuser Oberdorla features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Ferienhäuser Oberdorla se nachází ve městě Oberdorla (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Blau

9,4

Ferienhaus Blau

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Blau. Set in Oberdorla in the Thuringia region, Ferienhaus Blau has a terrace. Ubytování Ferienhaus Blau se nachází ve městě Oberdorla (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brauereigasthof Marktmühle

9,2

Brauereigasthof Marktmühle

Ubytování (Hotel) Brauereigasthof Marktmühle. Located in Oberdorla, Brauereigasthof Marktmühle provides a terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Brauereigasthof Marktmühle se nachází ve městě Oberdorla (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hainich

8,9

Hainich

Ubytování (Farma) Hainich. Situated in Oberdorla in the Thuringia region, Hainich features accommodation with free WiFi and free private parking. The farm stay offers a barbecue. Ubytování Hainich se nachází ve městě Oberdorla (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberdorla

Město Oberdorla se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Oberdorla.