Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberfell

Ve městě Oberfell (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberfell

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberfell

Ferienwohnung Im Türmchen

9,6

Ferienwohnung Im Türmchen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Im Türmchen. Ferienwohnung Im Türmchen is situated in Oberfell. The accommodation is 17 km from Boppard, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Im Türmchen se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Auszeit

9,4

Ferienwohnungen Auszeit

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Auszeit. Offering scenic views, Ferienwohnungen Auszeit is a self-catering accommodation located in Oberfell directly on the Moselle River. Ubytování Ferienwohnungen Auszeit se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Edi Fischer

9

Ferienwohnung Edi Fischer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Edi Fischer. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Ferienwohnung Edi Fischer provides accommodation in Oberfell with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Edi Fischer se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnungen Moselstausee

6,6

Ferienwohnungen Moselstausee

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Moselstausee. A fully equipped kitchen and bright interiors are offered at these family-run apartments in Oberfell. Ubytování Ferienwohnungen Moselstausee se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Goldlay + Rosenberg

Ferienwohnungen Goldlay + Rosenberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Goldlay + Rosenberg. Featuring a private terrace with direct views of the River Moselle, these self-catering apartments are located in Oberfell. Ubytování Ferienwohnungen Goldlay + Rosenberg se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Krone

Hotel Zur Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Krone. Hotel Zur Krone is located in Oberfell and has a restaurant and a bar. This 2-star hotel offers free WiFi. At the hotel, rooms have a desk and a TV. Ubytování Hotel Zur Krone se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Mosella

Ferienhaus-Mosella

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Mosella. Located in Oberfell in the Rhineland-Palatinate region, Ferienhaus-Mosella features a balcony. The accommodation is 20 km from Boppard. Ubytování Ferienhaus-Mosella se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Unter dem Schild

Ferienwohnung Unter dem Schild

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Unter dem Schild. Situated in Oberfell in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Unter dem Schild has a balcony and river views. Ubytování Ferienwohnung Unter dem Schild se nachází ve městě Oberfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberfell

Město Oberfell se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Oberfell.