Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberhaching

Ve městě Oberhaching (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberhaching

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberhaching

Hotel Hachinger Hof

8,9

Hotel Hachinger Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Hachinger Hof. Featuring a regional restaurant and a spa area with gym, this family-run hotel is a 20-minute drive from Munich City Centre. Ubytování Hotel Hachinger Hof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abendruhe Hotel Garni

8,3

Abendruhe Hotel Garni

Ubytování (Penzion) Abendruhe Hotel Garni. Abendruhe Hotel nabízí zdarma parkování i Wi-Fi připojení na internet v klidných pokojích. Ubytování Abendruhe Hotel Garni se nachází ve městě Oberhaching (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportschule Oberhaching

6

Sportschule Oberhaching

Ubytování (Hotel) Sportschule Oberhaching. Located in Oberhaching, Sportschule Oberhaching provides accommodation with private balconies. Ubytování Sportschule Oberhaching se nachází ve městě Oberhaching (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auf dem Land und doch in der Stadt

Auf dem Land und doch in der Stadt

Ubytování (Prázdninový dům) Auf dem Land und doch in der Stadt. Boasting free bikes and a terrace, Auf dem Land und doch in der Stadt features accommodation in Oberhaching with free WiFi and garden views. Ubytování Auf dem Land und doch in der Stadt se nachází ve městě Oberhaching (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberhaching

Město Oberhaching se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Oberhaching.