Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberhambach

Ve městě Oberhambach (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberhambach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberhambach

Haus Wurzelsepp

8,3

Haus Wurzelsepp

Ubytování (Hotel) Haus Wurzelsepp. Haus Wurzelsepp is offering accommodation in Oberhambach. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Haus Wurzelsepp se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Alte Kneipchen

8

Das Alte Kneipchen

Ubytování (Apartmány) Das Alte Kneipchen. Located in Oberhambach, 18 km from Idar-Oberstein, Das Alte Kneipchen provides a garden and free WiFi. Ubytování Das Alte Kneipchen se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc).

Holidayparc Hambachtal

6,6

Holidayparc Hambachtal

Ubytování (Prázdninové domy) Holidayparc Hambachtal. Set in Oberhambach, 20 km from Idar-Oberstein, Holidayparc Hambachtal offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Holidayparc Hambachtal se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Type 6 persoons

Type 6 persoons

Ubytování (Rezort) Type 6 persoons. Located in Oberhambach, Type 6 persoons features a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Type 6 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Type Comfort 4 persoons

Type Comfort 4 persoons

Ubytování (Rezort) Type Comfort 4 persoons. Set in Oberhambach, Type Comfort 4 persoons has a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Type Comfort 4 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-4

Holiday Home Hambachtal-4

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-4. Holiday Home Hambachtal-4 is located in Oberhambach and offers a bar and a garden. The accommodation is 30 km from Traben-Trarbach. Ubytování Holiday Home Hambachtal-4 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION

BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION

Ubytování (Apartmány) BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION. Providing a garden and free WiFi, BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION features accommodation in Oberhambach. Ubytování BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Type 4 persoons

Type 4 persoons

Ubytování (Rezort) Type 4 persoons. Situated in Oberhambach, Type 4 persoons offers a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Type 4 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Type Comfort 6 persoons

Type Comfort 6 persoons

Ubytování (Rezort) Type Comfort 6 persoons. Type Comfort 6 persoons is located in Oberhambach and features a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Type Comfort 6 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-2

Holiday Home Hambachtal-2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-2. Set in Oberhambach in the Rhineland-Palatinate region, Holiday Home Hambachtal-2 features a garden. Ubytování Holiday Home Hambachtal-2 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-3

Holiday Home Hambachtal-3

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-3. Holiday Home Hambachtal-3 is situated in Oberhambach. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Holiday Home Hambachtal-3 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-1

Holiday Home Hambachtal-1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-1. Holiday Home Hambachtal-1 is located in Oberhambach and offers a bar and a garden. The accommodation is 30 km from Traben-Trarbach. Ubytování Holiday Home Hambachtal-1 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberhambach

Město Oberhambach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Oberhambach.