Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberharmersbach

Ve městě Oberharmersbach (Německo) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberharmersbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberharmersbach

Ferienwohnung Gieringer

9,9

Ferienwohnung Gieringer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gieringer. Set in Oberharmersbach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Gieringer has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Gieringer se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Stinneshof

9,7

Stinneshof

Ubytování (Apartmán) Stinneshof. Stinneshof is a self-catering accommodation located in Oberharmersbach. Accommodation will provide you with a TV, a balcony and a seating area. Ubytování Stinneshof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterbauer Hof

9,7

Hinterbauer Hof

Ubytování (Apartmány) Hinterbauer Hof. Situated in Oberharmersbach, 42 km from Offenburg, Hinterbauer Hof features a garden and free WiFi. Ubytování Hinterbauer Hof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldfrieden

9,5

Pension Waldfrieden

Ubytování (Penzion) Pension Waldfrieden. Pension Waldfrieden is situated in Oberharmersbach. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Pension Waldfrieden se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schäck

9,5

Ferienwohnungen Schäck

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schäck. Set in Oberharmersbach, 31 km from Freudenstadt, Ferienwohnungen Schäck offers a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Schäck se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kempfenhof

9,5

Kempfenhof

Ubytování (Penzion) Kempfenhof. Located in Oberharmersbach, Kempfenhof provides accommodation with private terraces. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Kempfenhof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kornbauernhof

9,5

Kornbauernhof

Ubytování (Apartmány) Kornbauernhof. Located in Oberharmersbach in the Baden-Württemberg region, Kornbauernhof provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Kornbauernhof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Langenberghof

9,4

Langenberghof

Ubytování (Apartmán) Langenberghof. Situated in Oberharmersbach in the Baden-Württemberg region, Langenberghof has a terrace and garden views. Ubytování Langenberghof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hubhof

9,4

Ferienhaus Hubhof

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Hubhof. Set on a hillside offering stunning views of the rolling hills, Ferienhaus Hubhof provides a traditional stay amidst the scenic valley. Ubytování Ferienhaus Hubhof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zuwälder Stüble

8,9

Zuwälder Stüble

Ubytování (Penzion – hostinec) Zuwälder Stüble. Boasting a restaurant and a terrace, Zuwälder Stüble is set in Oberharmersbach. Ubytování Zuwälder Stüble se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Zur Linde

8,7

Gasthaus Zur Linde

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Zur Linde. Located in Oberharmersbach, Gasthaus Zur Linde features a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Gasthaus Zur Linde se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Rose

8,6

Pension Rose

Ubytování (Penzion) Pension Rose. This family-run guest house is located in Oberharmersbach, set in the Black Forest. Pension Rose offers a spa area with a sauna, hot tub and solarium. Ubytování Pension Rose se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterkimmighof

8,4

Hinterkimmighof

Ubytování (Apartmán) Hinterkimmighof. Hinterkimmighof is a holiday home situated in Oberharmersbach, 38 km from Strasbourg. The unit is 41 km from Baden-Baden. Ubytování Hinterkimmighof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Hotel Freihof

8,2

Hotel Freihof

Ubytování (Hotel) Hotel Freihof. Located in Oberharmersbach in Baden-Württemberg, this 3-star, family-run hotel offers a relaxing break amid the beautiful wooded landscapes of the Black... Ubytování Hotel Freihof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kempfenhof

Apartment Kempfenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Kempfenhof. Set in Oberharmersbach in the Baden-Württemberg region, Apartment Kempfenhof features a balcony. Ubytování Apartment Kempfenhof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Brandenkopf

Ferienwohnung Brandenkopf

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brandenkopf. Ferienwohnung Brandenkopf is set in Oberharmersbach. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung Brandenkopf se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 1

Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 1. Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 1 is situated in Oberharmersbach. Featuring free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a... Ubytování Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 1 se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 2

Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 2. Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 2 is located in Oberharmersbach. Providing free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Ferien Auf Dem Bauernhof 2 se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lunzenhof

Lunzenhof

Ubytování (Apartmány) Lunzenhof. Set in Oberharmersbach in the Baden-Württemberg region, Lunzenhof offers accommodation with free private parking. Ubytování Lunzenhof se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schnaiter

Apartment Schnaiter

Ubytování (Apartmán) Apartment Schnaiter. Located in Oberharmersbach in the Baden-Württemberg region, Apartment Schnaiter has a patio. Ubytování Apartment Schnaiter se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggastatätte Brandenkopf

Berggastatätte Brandenkopf

Ubytování (Hotel) Berggastatätte Brandenkopf. Located in Oberharmersbach, Berggastatätte Brandenkopf features a bar and a terrace. Ubytování Berggastatätte Brandenkopf se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterkimmighof-2

Hinterkimmighof-2

Ubytování (Apartmán) Hinterkimmighof-2. Hinterkimmighof-2 is a holiday home set in Oberharmersbach, 38 km from Strasbourg. Guests benefit from balcony and a children's playground. Ubytování Hinterkimmighof-2 se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Lydia Schaeck

Ferienwohnung Lydia Schaeck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lydia Schaeck. Featuring water sports facilities and a terrace, Ferienwohnung Lydia Schaeck features accommodation in Oberharmersbach with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Lydia Schaeck se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Froschkönig

Ferienhaus Froschkönig

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Froschkönig. Situated in Oberharmersbach in the Baden-Württemberg region, Ferienhaus Froschkönig has a patio and garden views. Ubytování Ferienhaus Froschkönig se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Jilg Oberharmersbach

Ferienwohnung Jilg Oberharmersbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Jilg Oberharmersbach. Boasting accommodation with a terrace, Ferienwohnung Jilg Oberharmersbach is situated in Oberharmersbach. Free WiFi is offered. Ubytování Ferienwohnung Jilg Oberharmersbach se nachází ve městě Oberharmersbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberharmersbach

Město Oberharmersbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Oberharmersbach.