Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberhausen

Ve městě Oberhausen (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberhausen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberhausen

Ferienwohnung Tine

9,7

Ferienwohnung Tine

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Tine. Ferienwohnung Tine is set in Oberhausen and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Tine se nachází ve městě Oberhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Gefährten

9,6

Die Gefährten

Ubytování (Apartmán) Die Gefährten. Located in Oberhausen in the Rhineland-Palatinate region, Die Gefährten features a patio and garden views. Ubytování Die Gefährten se nachází ve městě Oberhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Erlenbach

9,3

Ferienhaus am Erlenbach

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus am Erlenbach. Ferienhaus am Erlenbach is set in Oberhausen. The accommodation is 50 km from Bad Dürkheim, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienhaus am Erlenbach se nachází ve městě Oberhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Zum alten Kuhstall"

9,1

Ferienwohnung "Zum alten Kuhstall"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Zum alten Kuhstall". Ferienwohnung Zum Alten Kuhstall offers accommodation in Oberhausen. The property is 40 km from Baden-Baden and free private parking is provided. Ubytování Ferienwohnung "Zum alten Kuhstall" se nachází ve městě Oberhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Wartenstein

7,9

Landhaus Wartenstein

Ubytování (Penzion) Landhaus Wartenstein. Situated in Oberhausen, Landhaus Wartenstein features a garden and free WiFi. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Landhaus Wartenstein se nachází ve městě Oberhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut und Gästehaus Vongerichten

7

Weingut und Gästehaus Vongerichten

Ubytování (Penzion) Weingut und Gästehaus Vongerichten. This family-run guest house is set on a vineyard in Oberhausen, 4 km from Bad Bergzabern on the Southern Wine Route. Ubytování Weingut und Gästehaus Vongerichten se nachází ve městě Oberhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kunstmeile

Ferienwohnung Kunstmeile

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kunstmeile. Featuring accommodation with a balcony, Ferienwohnung Kunstmeile is situated in Oberhausen. Guests have access to free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Kunstmeile se nachází ve městě Oberhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberhausen

Město Oberhausen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Oberhausen.