Hledat

Ubytování

Ubytování město Obernzell

Ve městě Obernzell (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Obernzell

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Obernzell

Ferienwohnung Örtl 7

9,4

Ferienwohnung Örtl 7

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Örtl 7. This holiday apartment lies directly on the Danube Promenade on the German-Austrian border in Obernzell, offering car ferry access to the other side of the... Ubytování Ferienwohnung Örtl 7 se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top Appartement mit schönem Donaublick

9,2

Top Appartement mit schönem Donaublick

Ubytování (Apartmán) Top Appartement mit schönem Donaublick. Top Appartement mit schönem Donaublick is located in Obernzell and offers a restaurant and a garden. Ubytování Top Appartement mit schönem Donaublick se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Edlhof

8,7

Zum Edlhof

Ubytování (Hotel) Zum Edlhof. This country-style guest house between the 3-river town of Passau and Markt Obernzell is situated directly on the Passau-Vienna bicycle route. Ubytování Zum Edlhof se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Alte Schiffspost

8

Gasthof Alte Schiffspost

Ubytování (Hotel) Gasthof Alte Schiffspost. Gasthof Alte Schiffspost se nachází v obci Obernzell a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, rodinné pokoje a dětské... Ubytování Gasthof Alte Schiffspost se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felix FeWo

Felix FeWo

Ubytování (Apartmán) Felix FeWo. Felix FeWo is set in Obernzell. This apartment features a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Felix FeWo se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement Donautal

Ferienappartement Donautal

Ubytování (Apartmán) Ferienappartement Donautal. Set in Obernzell in the Bavaria region, Ferienappartement Donautal has a terrace and garden views. Ubytování Ferienappartement Donautal se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Donaublick

Landhotel Donaublick

Ubytování (Hotel) Landhotel Donaublick. Located in Obernzell, Landhotel Donaublick features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Landhotel Donaublick se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geschmackvolles Appartement am Donauradweg

Geschmackvolles Appartement am Donauradweg

Ubytování (Apartmán) Geschmackvolles Appartement am Donauradweg. Geschmackvolles Appartement am Donauradweg is located in Obernzell. The accommodation is 33 km from Bad Füssing. Guests can also relax in the garden. Ubytování Geschmackvolles Appartement am Donauradweg se nachází ve městě Obernzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Obernzell

Město Obernzell se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Obernzell.