Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberprechtal

Ve městě Oberprechtal (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberprechtal

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberprechtal

Grundhof

9,5

Grundhof

Ubytování (Apartmány) Grundhof. Situated in Oberprechtal, 40 km from Freiburg im Breisgau, Grundhof features a garden and free WiFi. Ubytování Grundhof se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schüsselehof

9,4

Schüsselehof

Ubytování (Apartmány) Schüsselehof. With river views, Schüsselehof has accommodation with a kitchen located in Oberprechtal. Ubytování Schüsselehof se nachází ve městě Oberprechtal (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café-Pension Endehof

9

Café-Pension Endehof

Ubytování (Penzion) Café-Pension Endehof. Featuring free WiFi, a coffee shop and a sun terrace, Café-Pension Endehof offers accommodation in Oberprechtal, 32 km from Freiburg im Breisgau. Ubytování Café-Pension Endehof se nachází ve městě Oberprechtal (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof-Hotel-Rössle

8,9

Landgasthof-Hotel-Rössle

Ubytování (Hotel) Landgasthof-Hotel-Rössle. Located in Oberprechtal, Landgasthof-Hotel-Rössle features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Landgasthof-Hotel-Rössle se nachází ve městě Oberprechtal (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Schützen

8,7

Zum Schützen

Ubytování (Hotel) Zum Schützen. Zum Schützen is located in Oberprechtal and features a restaurant. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Zum Schützen se nachází ve městě Oberprechtal (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberprechtal

Město Oberprechtal se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Oberprechtal.