Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberrimsingen

Ve městě Oberrimsingen (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberrimsingen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberrimsingen

Gaestehaus Herzig

9,6

Gaestehaus Herzig

Ubytování (Apartmány) Gaestehaus Herzig. Offering a barbecue and views of the mountain, Gaestehaus Herzig is situated in Oberrimsingen in the Baden-Württemberg Region. Ubytování Gaestehaus Herzig se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Hirschen

8,6

Gasthaus zum Hirschen

Ubytování (Hotel) Gasthaus zum Hirschen. Located in the town of Breisach am Rhein, the family-run Gasthaus zum Hirschen offers comfortable rooms and a private winery. Ubytování Gasthaus zum Hirschen se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Löwen

8,5

Gasthof Löwen

Ubytování (Penzion) Gasthof Löwen. Tento rodinný penzion stojí na klidném místě v Oberrimsingenu v pohoří Shwarzwald (Černý les). Ubytování Gasthof Löwen se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberrimsingen

Město Oberrimsingen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Oberrimsingen.