Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberschleißheim

Ve městě Oberschleißheim (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberschleißheim

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberschleißheim

Schönes Souterrain-Appartement in Schlossnähe

9,5

Schönes Souterrain-Appartement in Schlossnähe

Ubytování (Apartmán) Schönes Souterrain-Appartement in Schlossnähe. Schönes Souterrain-Appartement in Schlossnähe is situated in Oberschleißheim. Located 3. Ubytování Schönes Souterrain-Appartement in Schlossnähe se nachází ve městě Oberschleißheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Schlosspark Zum Kurfürst

8,8

Hotel am Schlosspark Zum Kurfürst

Ubytování (Hotel) Hotel am Schlosspark Zum Kurfürst. Tříhvězdičkový Hotel am Schlosspark Zum Kurfürst je vzdálen 10 km severně od centra města Mnichov, vedle palácového parku Schloß Schleißheim. Ubytování Hotel am Schlosspark Zum Kurfürst se nachází ve městě Oberschleißheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Blauer Karpfen

8,7

Hotel Blauer Karpfen

Ubytování (Hotel) Hotel Blauer Karpfen. Hotel má klidnou polohu ve městě Oberschleissheim u Mnichova. Do centra Mnichova se odtud dostanete velmi snadno. Ubytování Hotel Blauer Karpfen se nachází ve městě Oberschleißheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalét zum Kurfürst

8,7

Chalét zum Kurfürst

Ubytování (Hotel) Chalét zum Kurfürst. Tyto tiché chaty situované vedle schleissheimského zámku nabízejí bezplatné Wi-Fi, snídaně formou bufetu a volný vstup do bazénu a sauny ve vedlejší... Ubytování Chalét zum Kurfürst se nachází ve městě Oberschleißheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne 2-Zimmerwohnung in Schloßnähe

Schöne 2-Zimmerwohnung in Schloßnähe

Ubytování (Apartmán) Schöne 2-Zimmerwohnung in Schloßnähe. Located in Oberschleißheim in the Bavaria region, Schöne 2-Zimmerwohnung in Schloßnähe features a patio and garden views. Set 3. Ubytování Schöne 2-Zimmerwohnung in Schloßnähe se nachází ve městě Oberschleißheim (Německo - Bavorsko).

Ubytování v německém městě Oberschleißheim

Město Oberschleißheim se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Oberschleißheim.