Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberschöna

Ve městě Oberschöna (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberschöna

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberschöna

Ferienwohnung Wolf

9,8

Ferienwohnung Wolf

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wolf. Located in Oberschöna in the Saxony region, Ferienwohnung Wolf has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Wolf se nachází ve městě Oberschöna (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rittergut

9,8

Ferienwohnung Rittergut

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Rittergut. Located in the heart of the Ore Mountains, Ferienwohnung Rittergut is a holiday home in Oberschöna. Ubytování Ferienwohnung Rittergut se nachází ve městě Oberschöna (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaststätte & Pension Oelmuehle

8,6

Gaststätte & Pension Oelmuehle

Ubytování (Penzion) Gaststätte & Pension Oelmuehle. Free WiFi and an à la carte restaurant are offered at this guest house in Oberschöna. Gaststätte & Pension Oelmuehle is located in Oberschöna. Ubytování Gaststätte & Pension Oelmuehle se nachází ve městě Oberschöna (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Kutsche

8,4

Hotel Zur Kutsche

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Kutsche. Offering a garden with children’s playground as well as traditional Saxon cuisine, this family-run hotel is quietly located in Oberschöna, at the foot of... Ubytování Hotel Zur Kutsche se nachází ve městě Oberschöna (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberschöna

Město Oberschöna se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Oberschöna.