Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberschönau Zwei

Ve městě Oberschönau Zwei (Německo) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Bavorsko

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Bavorsko

Ferienwohnung Sendelbeck

10

Ferienwohnung Sendelbeck

Ubytování (Penzion) Ferienwohnung Sendelbeck. Featuring a garden, BBQ facilities and views of garden, Ferienwohnung Sendelbeck is located in Warmensteinach, 2.1 km from Hempelsberglift. 2. Ubytování Ferienwohnung Sendelbeck se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kraus

10

Ferienwohnung Kraus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kraus. Ferienwohnung Kraus is located in Langdorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Kraus se nachází ve městě Langdorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mitteldorf

10

Ferienwohnung Mitteldorf

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mitteldorf. Set in Oberammergau in the Bavaria region, with Labergbergbahn and Labergbergbahn nearby, Ferienwohnung Mitteldorf offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Ferienwohnung Mitteldorf se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Grabenhöfchen

10

Altes Grabenhöfchen

Ubytování (Prázdninový dům) Altes Grabenhöfchen. Situated in Stetten, Altes Grabenhöfchen is a self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Altes Grabenhöfchen se nachází ve městě Stetten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PASSAU mittendrin

10

PASSAU mittendrin

Ubytování (Apartmán) PASSAU mittendrin. PASSAU mittendrin se nachází v Pasově, 200 metrů od pasovské katedrály a 1,1 km od Univerzity Pasov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromým... Ubytování PASSAU mittendrin se nachází ve městě Pasov (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbauernhof Köpf

10

Ferienbauernhof Köpf

Ubytování (Apartmány) Ferienbauernhof Köpf. Ferienbauernhof Köpf features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Füssen, 6 km from Fussen and the King's Castles. Ubytování Ferienbauernhof Köpf se nachází ve městě Häusern (Německo - Bavorsko).

Designer Appartements Volkach

10

Designer Appartements Volkach

Ubytování (Apartmány) Designer Appartements Volkach. Designer Appartements Volkach is set in Volkach. Würzburg is 23 km from the apartment, while Bamberg is 47 km from the property. Ubytování Designer Appartements Volkach se nachází ve městě Volkach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Watzmann

10

Chalet Watzmann

Ubytování (Apartmány) Chalet Watzmann. Chalet Watzmann features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Schönau am Königssee, 2.5 km from Konigssee. Ubytování Chalet Watzmann se nachází ve městě Schönau am Königssee (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Colle Divino

10

Colle Divino

Ubytování (Apartmán) Colle Divino. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Colle Divino features accommodation in Würzburg with free WiFi and garden views. Ubytování Colle Divino se nachází ve městě Würzburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldzeit

10

Waldzeit

Ubytování (Apartmán) Waldzeit. Boasting a garden, Waldzeit provides accommodation in Ludwigsstadt with free WiFi and garden views. Ubytování Waldzeit se nachází ve městě Ludwigsstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Promenadeblick Bad Kissingen

10

Apartment Promenadeblick Bad Kissingen

Ubytování (Apartmán) Apartment Promenadeblick Bad Kissingen. Situated in Bad Kissingen, Apartment Promenadeblick Bad Kissingen provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Promenadeblick Bad Kissingen se nachází ve městě Bad Kissingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schwarzwihr

10

Ferienwohnung Schwarzwihr

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schwarzwihr. Ferienwohnung Schwarzwihr is situated in Rötz. Featuring free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Schwarzwihr se nachází ve městě Rötz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Freißl

10

Ferienwohnung Freißl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Freißl. Situated in Rottenbuch, this apartment is 27 km from Garmisch-Partenkirchen. The property features views of the mountain is 47 km from Seefeld in Tirol. Ubytování Ferienwohnung Freißl se nachází ve městě Rottenbuch (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Arberblick

10

Ferienwohnung Arberblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Arberblick. Set in Lam in the Bavaria region, Ferienwohnung Arberblick has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Arberblick se nachází ve městě Lam (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pia Fewo Günzburg

10

Pia Fewo Günzburg

Ubytování (Apartmán) Pia Fewo Günzburg. Located in Günzburg in the Bavaria region, Pia Fewo Günzburg has a terrace and garden views. Ubytování Pia Fewo Günzburg se nachází ve městě Günzburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spatzenhof

10

Spatzenhof

Ubytování (Apartmán) Spatzenhof. Situated in Weiltingen in the Bavaria region, Spatzenhof has a balcony. Ubytování Spatzenhof se nachází ve městě Hotely v destinaci Weiltingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage Klotz

10

Ferienanlage Klotz

Ubytování (Apartmány) Ferienanlage Klotz. Situated in Pleystein, 14 km from Rozvadov, Ferienanlage Klotz features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienanlage Klotz se nachází ve městě Pleystein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet-F

10

Chalet-F

Ubytování (Chata) Chalet-F. Boasting mountain views, Chalet-F provides accommodation with a fitness centre and a balcony, around 500 metres from Gipfel 6er Ski LIft. Ubytování Chalet-F se nachází ve městě Ofterschwang (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Malerhäusl

10

Ferienwohnung Malerhäusl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Malerhäusl. This holiday apartment is a wooden log cabin built using eco-friendly materials. Ubytování Ferienwohnung Malerhäusl se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Kalin

10

Ferienwohnung Kalin

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kalin. Situated in Neualbenreuth in the Bavaria region, Ferienwohnung Kalin features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Kalin se nachází ve městě Neualbenreuth (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sigis Waldhaus

10

Ferienwohnung Sigis Waldhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sigis Waldhaus. Featuring a garden, Ferienwohnung Sigis Waldhaus features accommodation in Waldhäuser, Neuschönau with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Sigis Waldhaus se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waldstraße

10

Ferienwohnung Waldstraße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waldstraße. Set in Waldsassen, Ferienwohnung Waldstraße offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Waldstraße se nachází ve městě Waldsassen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Marktheidenfeld

10

FeWo Marktheidenfeld

Ubytování (Prázdninový dům) FeWo Marktheidenfeld. FeWo Marktheidenfeld is located in Marktheidenfeld and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování FeWo Marktheidenfeld se nachází ve městě Marktheidenfeld (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Natterer - FeWo 1

10

Gästehaus Natterer - FeWo 1

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Natterer - FeWo 1. Gästehaus Natterer - FeWo 1 is situated in Momlingen. The accommodation is 45 km from Offenbach. Ubytování Gästehaus Natterer - FeWo 1 se nachází ve městě Momlingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Max

10

Ferienwohnung Max

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Max. Set in Nesselwang, 1.7 km from Alpspitz-Kombibahn II and 1. Ubytování Ferienwohnung Max se nachází ve městě Nesselwang (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergtraum

10

Ferienwohnung Bergtraum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bergtraum. Located in Nesselwang in the Bavaria region, Ferienwohnung Bergtraum has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Bergtraum se nachází ve městě Nesselwang (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Klaus

10

Ferienwohnung Klaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klaus. Situated in Oy-Mittelberg in the Bavaria region, Ferienwohnung Klaus has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Klaus se nachází ve městě Oy-Mittelberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1a Ferienhaus Bühl am Alpsee

10

1a Ferienhaus Bühl am Alpsee

Ubytování (Prázdninový dům) 1a Ferienhaus Bühl am Alpsee. Boasting a garden, water sports facilities, and a terrace, 1a Ferienhaus Bühl am Alpsee offers accommodation in Immenstadt im Allgäu with free WiFi and... Ubytování 1a Ferienhaus Bühl am Alpsee se nachází ve městě Immenstadt im Allgäu (Německo - Bavorsko).

Luxury Unique Homes: Chalets Inzell

10

Luxury Unique Homes: Chalets Inzell

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury Unique Homes: Chalets Inzell. Luxury Unique Homes: Chalets Inzell is located in Inzell and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Luxury Unique Homes: Chalets Inzell se nachází ve městě Inzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valerie's Guesthouse

10

Valerie's Guesthouse

Ubytování (Penzion) Valerie's Guesthouse. Set in Feldolling, Valerie's Guesthouse features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Valerie's Guesthouse se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sinnglück

10

Sinnglück

Ubytování (Apartmán) Sinnglück. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Guests can also relax in the garden. Ubytování Sinnglück se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Franken

10

Hotel Pension Franken

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Franken. Hotel Pension Franken is a 3-star property set in Herzogenaurach. This 3-star hotel features free WiFi and a bar. Ubytování Hotel Pension Franken se nachází ve městě Herzogenaurach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet

10

Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet can be found in Berchtesgaden, close to Berchtesgaden... Ubytování Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Übernberg

10

Ferienwohnung Übernberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Übernberg. Set in Hausham in the Bavaria region, Übernberg has a balcony. Guests have a private terrace. Ubytování Ferienwohnung Übernberg se nachází ve městě Hausham (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Aurora - [#93249]

10

FeWo Aurora - [#93249]

Ubytování (Apartmán) FeWo Aurora - [#93249]. Offering a terrace and mountain view, FeWo Aurora - [#93249] is set in Schwangau, 1 km from Neuschwanstein Castle and 2.6 km from Royal Crystal Spa. Ubytování FeWo Aurora - [#93249] se nachází ve městě Schwangau (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Drexlerhof

10

Ferienwohnung Drexlerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Drexlerhof. Ferienwohnung Drexlerhof is situated in Eixendorf and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Drexlerhof se nachází ve městě Eixendorf (Německo - Bavorsko).

Gemütliches Gästehaus!

10

Gemütliches Gästehaus!

Ubytování (Penzion) Gemütliches Gästehaus!. Located in Waldkraiburg, Gemütliches Gästehaus! features a garden and a terrace. Ubytování Gemütliches Gästehaus! se nachází ve městě Waldkraiburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Harmonie

10

Haus Harmonie

Ubytování (Apartmán) Haus Harmonie. Haus Harmonie is situated in Waidhaus and offers a terrace. The property features garden views and is 8 km from Rozvadov. Ubytování Haus Harmonie se nachází ve městě Waidhaus (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus der 5 Kontinente

10

Haus der 5 Kontinente

Ubytování (Apartmány) Haus der 5 Kontinente. Located in Böbrach, 31 km from Deggendorf, Haus der 5 Kontinente provides a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Haus der 5 Kontinente se nachází ve městě Böbrach (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Krause

10

Ferienwohnung Krause

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krause. Offering free Wi-Fi and a furnished terrace, Ferienwohnung Krause is a stylish self-catering apartment in Oberammergau. Ubytování Ferienwohnung Krause se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus 33

10

Ferienhaus 33

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus 33. Situated in Kinding in the Bavaria region, Ferienhaus 33 has a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus 33 se nachází ve městě Kinding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Lodge

10

Alpin Lodge

Ubytování (Apartmán) Alpin Lodge. Offering garden views, Alpin Lodge is an accommodation located in Oberstdorf, 1.2 km from Erdinger Arena and 600 metres from Nebelhornbahn Sektion I. Ubytování Alpin Lodge se nachází ve městě Oberstdorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergelemente im Hochwald

10

Bergelemente im Hochwald

Ubytování (Apartmán) Bergelemente im Hochwald. Featuring garden views, Bergelemente im Hochwald features accommodation with a garden and a patio, around 2.6 km from Konigssee. Ubytování Bergelemente im Hochwald se nachází ve městě Schönau am Königssee (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Heintz Bad Königshofen - beste zentrale Lage - 4 Zimmer

10

Ferienwohnung Heintz Bad Königshofen - beste zentrale Lage - 4 Zimmer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heintz Bad Königshofen - beste zentrale Lage - 4 Zimmer. *Ferienwohnung Heintz Bad Königshofen* beste Lage in KÖN is located in Bad Königshofen im Grabfeld. It provides free WiFi and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Heintz Bad Königshofen - beste zentrale Lage - 4 Zimmer se nachází ve městě Bad Königshofen im Grabfeld (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Annemarie Hohenschwangau

10

Chalet Annemarie Hohenschwangau

Ubytování (Apartmán) Chalet Annemarie Hohenschwangau. Chalet Annemarie Hohenschwangau is set in Hohenschwangau. The accommodation is 800 metres from Castle Hohenschwangau. Ubytování Chalet Annemarie Hohenschwangau se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderne 50m² Wohnung in Zirndorf, Nähe Nürnberg

10

Moderne 50m² Wohnung in Zirndorf, Nähe Nürnberg

Ubytování (Apartmán) Moderne 50m² Wohnung in Zirndorf, Nähe Nürnberg. Offering free WiFi and garden views, Moderne 50m² Wohnung in Zirndorf, Nähe Nürnberg is an accommodation located in Zirndorf. Set 3. Ubytování Moderne 50m² Wohnung in Zirndorf, Nähe Nürnberg se nachází ve městě Zirndorf (Německo - Bavorsko).

Gästehaus Lemerhof

10

Gästehaus Lemerhof

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Lemerhof. Set in Oberding, 25 km from Munich, Gästehaus Lemerhof provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Gästehaus Lemerhof se nachází ve městě Oberding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frankenwaldwohnung

10

Frankenwaldwohnung

Ubytování (Apartmán) Frankenwaldwohnung. Frankenwaldwohnung is situated in Stockheim Oberfranken and offers a garden. The accommodation has free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Frankenwaldwohnung se nachází ve městě Stockheim Mittelfranken (Německo - Bavorsko).

Naabsuite

10

Naabsuite

Ubytování (Apartmán) Naabsuite. Naabsuite is set in Neustadt an der Waldnaab. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a terrace. Ubytování Naabsuite se nachází ve městě Neustadt an der Waldnaab (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenblick Hörnle

10

Alpenblick Hörnle

Ubytování (Apartmán) Alpenblick Hörnle. Located 800 metres from Hörnlebahn in Bad Kohlgrub, this apartment features great views of the surrounding areas and a garden with a barbecue. Ubytování Alpenblick Hörnle se nachází ve městě Bad Kohlgrub (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spittlhof

10

Spittlhof

Ubytování (Prázdninový dům) Spittlhof. Spittlhof is located in Prichsenstadt and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Spittlhof se nachází ve městě Prichsenstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)