Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberstenfeld

Ve městě Oberstenfeld (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberstenfeld

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberstenfeld

großes seperates Zimmer mit Bad

9,2

großes seperates Zimmer mit Bad

Ubytování (Privát) großes seperates Zimmer mit Bad. Situated in Oberstenfeld, großes seperates Zimmer mit Bad offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 21 km from Ludwigsburg. Ubytování großes seperates Zimmer mit Bad se nachází ve městě Oberstenfeld (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Hotel Zum Ochsen

8,5

Gasthof-Hotel Zum Ochsen

Ubytování (Hotel) Gasthof-Hotel Zum Ochsen. This family-run hotel offers award-winning regional cuisine and country-style rooms with free WiFi. Ubytování Gasthof-Hotel Zum Ochsen se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Orakel

8,1

Restaurant Orakel

Ubytování (Penzion) Restaurant Orakel. This family-run hotel is located in the heart of Oberstenfeld. Ubytování Restaurant Orakel se nachází ve městě Oberstenfeld (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberstenfeld

Město Oberstenfeld se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Oberstenfeld.