Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberthal

Ve městě Oberthal (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberthal

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberthal

Holiday Home Scheuerberg

9,5

Holiday Home Scheuerberg

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Scheuerberg. Offering free WiFi and a garden, Holiday Home Scheuerberg is a self-catering accommodation located in Oberthal. Ubytování Holiday Home Scheuerberg se nachází ve městě Oberthal (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus und Pension Mombergstube

8,4

Gasthaus und Pension Mombergstube

Ubytování (Penzion) Gasthaus und Pension Mombergstube. Located in the quiet Oberthal district of Sankt Wendel, this family-run hotel offers bright rooms with private bathrooms. Ubytování Gasthaus und Pension Mombergstube se nachází ve městě Oberthal (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Eiche

7,9

Hotel zur Eiche

Ubytování (Hotel) Hotel zur Eiche. Zveme vás do "Hotelu zur Eiche", jednoho z nejvíce tradičních hotelů v oblasti St. Wendel. Hotel se nachází v těsné blízkosti města St. Ubytování Hotel zur Eiche se nachází ve městě Oberthal (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Rauber

7,7

Landhotel Rauber

Ubytování (Hotel) Landhotel Rauber. This traditional hotel is family managed. It is situated in Oberthal and is only 10 km away from the city centre of St. Ubytování Landhotel Rauber se nachází ve městě Oberthal (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Molter

Ferienwohnung Molter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Molter. Ferienwohnung Molter is situated in Oberthal. The accommodation is 43 km from Zweibrücken, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Molter se nachází ve městě Oberthal (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberthal

Město Oberthal se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Oberthal.