Hledat

Ubytování

Ubytování město Obertrubach

Ve městě Obertrubach (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Obertrubach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Obertrubach

Ferienwohnung Müller

9,7

Ferienwohnung Müller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Müller. Ferienwohnung Müller is situated in Obertrubach and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Müller se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela

9,5

Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela. Situated in Obertrubach, 49 km from Bayreuth, Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café Pension Leistner

8,8

Café Pension Leistner

Ubytování (Hotel) Café Pension Leistner. Set in Obertrubach, Café Pension Leistner has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Every room has a balcony with views of the garden. Ubytování Café Pension Leistner se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Alte Post

8,7

Gasthof Alte Post

Ubytování (Hotel) Gasthof Alte Post. Rodinný Gasthof Alte Post se nachází v klidné bavorské vesnici Obertrubach, 40 minut autem od konferenčního centra v Norimberku. Ubytování Gasthof Alte Post se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Drei Linden

8,4

Gasthof Drei Linden

Ubytování (Hotel) Gasthof Drei Linden. Offering a restaurant with an attractive terrace, Gasthof Drei Linden is located in Obertrubach. Ubytování Gasthof Drei Linden se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Röhrer

Ferienwohnung Röhrer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Röhrer. Ferienwohnung Röhrer is situated in Obertrubach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. This property offers access to a balcony. Ubytování Ferienwohnung Röhrer se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Brütting

Gästehaus Brütting

Ubytování (Hotel) Gästehaus Brütting. Gästehaus Brütting is located in Obertrubach. This 4-star hotel offers room service and free WiFi. Ubytování Gästehaus Brütting se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Obertrubach

Město Obertrubach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Obertrubach.