Hledat

Ubytování

Ubytování město Obertshausen

Ve městě Obertshausen (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Obertshausen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Obertshausen

Hotel Garni Haus Dornheim

9,4

Hotel Garni Haus Dornheim

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Haus Dornheim. Hotel Garni Haus Dornheim is a family-run property situated in Obertshausen, 12 km from Frankfurt/Main and only 1 km from the A3. Ubytování Hotel Garni Haus Dornheim se nachází ve městě Obertshausen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Main Frankfurt Obertshausen

8,4

Hotel Main Frankfurt Obertshausen

Ubytování (Hotel) Hotel Main Frankfurt Obertshausen. Hotel Main Frankfurt Obertshausen se nachází ve městě Obertshausen a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Main Frankfurt Obertshausen se nachází ve městě Obertshausen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Koch Maingau

8,3

Hotel Koch Maingau

Ubytování (Hotel) Hotel Koch Maingau. Tento rodinný hotel se nachází jen 1 km od vlakového nádraží v Obertshausenu a 20 minut autem od Frankfurtu. Ubytování Hotel Koch Maingau se nachází ve městě Obertshausen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Obertshausen

8,2

Parkhotel Obertshausen

Ubytování (Hotel) Parkhotel Obertshausen. Parkhotel Obertshausen offers excellent transport connections, a regional restaurant with a bar and free WiFi. Ubytování Parkhotel Obertshausen se nachází ve městě Obertshausen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

i-Motel

7,7

i-Motel

Ubytování (Hotel) i-Motel. i-Motel najdete v Obertshausenu, pouhých 15 km od Frankfurtu nad Mohanem. Ubytování i-Motel se nachází ve městě Obertshausen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abant Hotel Frankfurt Obertshausen

5,4

Abant Hotel Frankfurt Obertshausen

Ubytování (Hotel) Abant Hotel Frankfurt Obertshausen. Tento 3hvězdičkový hotel, který se nachází 5 minut od Offenbachu, 12 minut od letiště ve Frankfurtu a 20 minut od veletržního areálu ve Frankfurtu, nabízí... Ubytování Abant Hotel Frankfurt Obertshausen se nachází ve městě Obertshausen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

- NEU - LUXUS Frankfurt Flat

- NEU - LUXUS Frankfurt Flat

Ubytování (Apartmán) - NEU - LUXUS Frankfurt Flat. Set in Obertshausen, - NEU - LUXUS Frankfurt Flat features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování - NEU - LUXUS Frankfurt Flat se nachází ve městě Obertshausen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Obertshausen

Město Obertshausen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Obertshausen.