Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberursel

Ve městě Oberursel (Německo) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberursel

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberursel

Bed and Pool

9,5

Bed and Pool

Ubytování (Apartmán) Bed and Pool. Bed and Pool is located in Oberursel. The apartment features garden views and is 49 km from Mainz. Ubytování Bed and Pool se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Anton

9,4

Gästehaus Anton

Ubytování (Penzion) Gästehaus Anton. Gästehaus Anton offers accommodation in Oberursel. Oberursel-Stierstadt Train Station is just 500 metres from the property, offering connections to the... Ubytování Gästehaus Anton se nachází ve městě Oberursel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zentrales 1-Zimmer-Apartment Oberursel/ Frankfurt am Main

9,4

Zentrales 1-Zimmer-Apartment Oberursel/ Frankfurt am Main

Ubytování (Apartmán) Zentrales 1-Zimmer-Apartment Oberursel/ Frankfurt am Main. Offering free WiFi and city views, Zentrales 1-Zimmer-Apartment Oberursel/ Frankfurt am Main is an accommodation situated in Oberursel. Ubytování Zentrales 1-Zimmer-Apartment Oberursel/ Frankfurt am Main se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorint Hotel Frankfurt/Oberursel

9,3

Dorint Hotel Frankfurt/Oberursel

Ubytování (Hotel) Dorint Hotel Frankfurt/Oberursel. Dorint Hotel Frankfurt/Oberursel features a restaurant, fitness centre, a bar and shared lounge in Oberursel. Ubytování Dorint Hotel Frankfurt/Oberursel se nachází ve městě Oberursel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Magnolia

8,5

Aparthotel Magnolia

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Magnolia. Located in Oberursel, 49 km from Mainz, Aparthotel Magnolia provides a bar and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Aparthotel Magnolia se nachází ve městě Oberursel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnenhof

8,4

Hotel Sonnenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenhof. Hotel Sonnenhof has a fitness centre, bar, a shared lounge and garden in Oberursel. Ubytování Hotel Sonnenhof se nachází ve městě Oberursel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Residenz Oberurseler Hof

8,4

Hotel-Residenz Oberurseler Hof

Ubytování (Hotel) Hotel-Residenz Oberurseler Hof. Hotel-Residenz Oberurseler Hof features accommodation in Oberursel. This 3-star hotel offers room service and luggage storage space. Ubytování Hotel-Residenz Oberurseler Hof se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Beuss

8,4

Hotel Beuss

Ubytování (Hotel) Hotel Beuss. The family-run Hotel Beuss offers a traditional beer garden, a daily breakfast buffet and free Wi-Fi throughout the building. Ubytování Hotel Beuss se nachází ve městě Oberursel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel am Taunus

8,2

Parkhotel am Taunus

Ubytování (Hotel) Parkhotel am Taunus. This 4-star hotel is located in the Taunus Nature Park, 3 km from Oberursel. It offers elegant rooms and a spa with sauna, steam room and gym. Ubytování Parkhotel am Taunus se nachází ve městě Oberursel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Rilano Hotel Frankfurt Oberursel

8,2

The Rilano Hotel Frankfurt Oberursel

Ubytování (Hotel) The Rilano Hotel Frankfurt Oberursel. This modern 4-star hotel in Oberursel offers a fitness area, and an international restaurant with show kitchen. Free WiFi access is available in all areas. Ubytování The Rilano Hotel Frankfurt Oberursel se nachází ve městě Oberursel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberursel

Město Oberursel se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Oberursel.