Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberwesel

Ve městě Oberwesel (Německo) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberwesel

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberwesel

Künstlerhäuschen

9,7

Künstlerhäuschen

Ubytování (Apartmán) Künstlerhäuschen. Set in Oberwesel, Künstlerhäuschen offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Bad Kreuznach. Ubytování Künstlerhäuschen se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Momerooms – Appartement am Momering

9,7

Momerooms – Appartement am Momering

Ubytování (Apartmán) Momerooms – Appartement am Momering. Momerooms – Appartement am Momering is situated in Oberwesel. Ubytování Momerooms – Appartement am Momering se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Republik Oberwesel – Appartment Marianne

9,7

Republik Oberwesel – Appartment Marianne

Ubytování (Apartmán) Republik Oberwesel – Appartment Marianne. Republik Oberwesel – Appartment Marianne is situated in Oberwesel. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Republik Oberwesel – Appartment Marianne se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nichtraucher-Fewo Hermann

9,6

Nichtraucher-Fewo Hermann

Ubytování (Apartmán) Nichtraucher-Fewo Hermann. Set in Oberwesel, Nichtraucher-Fewo Hermann offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Nichtraucher-Fewo Hermann se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burghotel auf Schönburg

9,5

Burghotel auf Schönburg

Ubytování (Hotel) Burghotel auf Schönburg. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v budově historického hradu a nabízí romantické pokoje s bezplatným kabelovým internetem, gurmánskou kuchyni i skvělý... Ubytování Burghotel auf Schönburg se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Weingut Stahl

9,4

Gasthaus Weingut Stahl

Ubytování (Penzion) Gasthaus Weingut Stahl. This cosy hotel in Oberwesel-Dellhofen offers comfortable rooms with free WLAN and wonderful views of the surrounding gardens and fields. Ubytování Gasthaus Weingut Stahl se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bappert

9,4

Ferienwohnung Bappert

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bappert. Located in the scenic surroundings of the wine growing town of Oberwesel on the banks of the River Rhine, this non-smoking apartment offers homelike... Ubytování Ferienwohnung Bappert se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Lithos

9,2

Ferienwohnungen Lithos

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Lithos. Ubytování Ferienwohnungen Lithos se nachází v obci Oberwesel. Nabízí ubytování s posezením a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Lithos se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Weinhaus Weiler

8,9

Hotel Weinhaus Weiler

Ubytování (Hotel) Hotel Weinhaus Weiler. This family-run hotel in picturesque Oberwesel is located directly next to the market place and a 2-minute walk from the Rhine River embankment. Ubytování Hotel Weinhaus Weiler se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gemütliches kleines Ferienhaus

8,9

gemütliches kleines Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) gemütliches kleines Ferienhaus. Located in Oberwesel, gemutliches kleines Ferienhaus offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from terrace. Ubytování gemütliches kleines Ferienhaus se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Zum Kronprinzen

8,8

Landhotel Zum Kronprinzen

Ubytování (Hotel) Landhotel Zum Kronprinzen. Just a 10-minute drive from the famous Loreley rock, this 3-star Superior hotel in the village of Dellhofen offers spacious rooms, Wi-Fi, and a restaurant... Ubytování Landhotel Zum Kronprinzen se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rheingoldschänke

8,5

Rheingoldschänke

Ubytování (Penzion) Rheingoldschänke. Boasting its own vineyard and camper lot, this peaceful hotel is situated only 1.8 km (one mile) from the town of Oberwesel in the Middle Rhine Valley. Ubytování Rheingoldschänke se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goldener Pfropfenzieher

8,5

Goldener Pfropfenzieher

Ubytování (Hotel) Goldener Pfropfenzieher. This traditional hotel lies in Oberwesel’s Old Town, a 6-minute drive from the Loreley Rock. Ubytování Goldener Pfropfenzieher se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Engelsburg

8,4

Haus Engelsburg

Ubytování (Apartmán) Haus Engelsburg. Located between Oberwesel and Bacharach near the car ferry Kaub, this self-catering apartment features a barbecue. The property is 34 km from Wiesbaden. Ubytování Haus Engelsburg se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gutsschänke Sennerhof

8,1

Gutsschänke Sennerhof

Ubytování (Penzion) Gutsschänke Sennerhof. This family-run hotel in Oberwesel and homemade wines. Ubytování Gutsschänke Sennerhof se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liebfrauenstraße 3

Liebfrauenstraße 3

Ubytování (Apartmán) Liebfrauenstraße 3. Liebfrauenstraße 3 is located in Oberwesel. The property features city views. Ubytování Liebfrauenstraße 3 se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rhine Pearl Hideaways

Rhine Pearl Hideaways

Ubytování (Apartmány) Rhine Pearl Hideaways. Situated in Oberwesel, 25 km from Rüdesheim am Rhein, Rhine Pearl Hideaways features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Rhine Pearl Hideaways se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc).

Gästehaus Karbach

Gästehaus Karbach

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Karbach. Gästehaus Karbach is set in Oberwesel and offers a terrace. The property features garden views and is 25 km from Rüdesheim am Rhein. Ubytování Gästehaus Karbach se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc).

Schönen 3 Zimmer Wohnung

Schönen 3 Zimmer Wohnung

Ubytování (Apartmán) Schönen 3 Zimmer Wohnung. Apartments to rent is situated in Oberwesel. The accommodation is 25 km from Rüdesheim am Rhein. Ubytování Schönen 3 Zimmer Wohnung se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Republik Oberwesel Appartment Marion

Republik Oberwesel Appartment Marion

Ubytování (Apartmán) Republik Oberwesel Appartment Marion. Republik Oberwesel Appartment Marion is situated in Oberwesel. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Republik Oberwesel Appartment Marion se nachází ve městě Oberwesel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oberwesel

Město Oberwesel se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Oberwesel.