Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberwolfach

Ve městě Oberwolfach (Německo) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oberwolfach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oberwolfach

Martinhansenhof

9,9

Martinhansenhof

Ubytování (Apartmán) Martinhansenhof. Martinhansenhof is set in Oberwolfach and offers a terrace. Ubytování Martinhansenhof se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sum

9,6

Haus Sum

Ubytování (Apartmány) Haus Sum. Set in Oberwolfach, 47 km from Offenburg, Haus Sum offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Sum se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Café Schacher

9,2

Hotel Garni Café Schacher

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Café Schacher. This hotel is quietly located in Oberwolfach. Hotel-Pension Schacher features free Wi-Fi in public areas, a café and an Asian-style spa area with sauna,... Ubytování Hotel Garni Café Schacher se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Pension Wolfsklause

9

Restaurant Pension Wolfsklause

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurant Pension Wolfsklause. Set in Oberwolfach, Restaurant Pension Wolfsklause features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Restaurant Pension Wolfsklause se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Hirschen

8,8

Landhotel Hirschen

Ubytování (Hotel) Landhotel Hirschen. The Landhotel Hirschen comprises four well-maintained buildings, all adorned with flowers and connected via glorious leafy parks. Ubytování Landhotel Hirschen se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 3 Könige

8,4

Hotel 3 Könige

Ubytování (Hotel) Hotel 3 Könige. This traditional hotel and restaurant in regional style offers a sunbathing lawn and a beer garden. Ubytování Hotel 3 Könige se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Walkenstein

8,3

Hotel Walkenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Walkenstein. Set in a modern country-style property amid the picturesque landscape of Baden-Württemberg, Hotel Walkenstein offers accommodation and a restaurant in the... Ubytování Hotel Walkenstein se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schmalzerhisli

7,9

Schmalzerhisli

Ubytování (Apartmán) Schmalzerhisli. This apartment in Oberwolfach is quietly located in the Black Forest, at an altitude of 750 metres above sea level. Ubytování Schmalzerhisli se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment with Balcony in Oberwolfach

Cozy Apartment with Balcony in Oberwolfach

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment with Balcony in Oberwolfach. Located in Oberwolfach in the Baden-Württemberg region, Cozy Apartment with Balcony in Oberwolfach features a garden. Ubytování Cozy Apartment with Balcony in Oberwolfach se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Waldwinkel

Ferienwohnung-Waldwinkel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Waldwinkel. Ferienwohnung-Waldwinkel offers accommodation in Oberwolfach, 46 km from Strasbourg. Guests benefit from balcony. Ubytování Ferienwohnung-Waldwinkel se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanselehof

Hanselehof

Ubytování (Apartmány) Hanselehof. Set in Oberwolfach in the Baden-Württemberg region, Hanselehof offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Hanselehof se nachází ve městě Oberwolfach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ubytování v německém městě Oberwolfach

Město Oberwolfach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Oberwolfach.