Hledat

Ubytování

Ubytování město Obing

Ve městě Obing (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Obing

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Obing

Zehentmayrhof

9,6

Zehentmayrhof

Ubytování (Apartmány) Zehentmayrhof. Set in Obing, 44 km from Inzell, Zehentmayrhof offers free bikes and free WiFi. Ubytování Zehentmayrhof se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko).

Gasthaus Hingerl

8,8

Gasthaus Hingerl

Ubytování (Penzion) Gasthaus Hingerl. This pretty guest house offers bright rooms and a rustic restaurant with beer garden. Ubytování Gasthaus Hingerl se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Griessee

8,8

Landhaus Griessee

Ubytování (Hotel) Landhaus Griessee. Situated in Obing, Landhaus Griessee has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Landhaus Griessee se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Oberwirt

8,5

Hotel Oberwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Oberwirt. Tento rodinný hotel se nachází u jezera Obinger v bavorském regionu Chiemgau. Nabízí restauraci ve venkovském stylu, terasu u jezera a pivní zahrádku. Ubytování Hotel Oberwirt se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleinkunstbühne Zur Post beim John in Obing

8,1

Kleinkunstbühne Zur Post beim John in Obing

Ubytování (Hotel) Kleinkunstbühne Zur Post beim John in Obing. Facing the beachfront in Obing, Kleinkunstbühne Zur Post beim John in Obing features a restaurant and water sports facilities. Ubytování Kleinkunstbühne Zur Post beim John in Obing se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seeblick

7,9

Hotel Seeblick

Ubytování (Hotel) Hotel Seeblick. This privately-run, comfortable hotel guesthouse with a view of the lake is situated in the heart of Chiemgau and will ensure with its cosy, intimate... Ubytování Hotel Seeblick se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Seeblick

7,3

Ferienwohnungen Seeblick

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Seeblick. Located in Obing, 43 km from Inzell, Ferienwohnungen Seeblick provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Seeblick se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edlmann-Hof

Edlmann-Hof

Ubytování (Apartmány) Edlmann-Hof. Set in Obing, 45 km from Inzell, Edlmann-Hof offers a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a barbecue. Ubytování Edlmann-Hof se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berndlhof

Berndlhof

Ubytování (Farma) Berndlhof. This family-friendly farm stay offers traditionally designed apartments as well as a garden and farm grounds. Ubytování Berndlhof se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnenseite

Ferienwohnung Sonnenseite

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenseite. Set in Obing in the Bavaria region, Ferienwohnung Sonnenseite features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Sonnenseite se nachází ve městě Obing (Německo - Bavorsko).

Ubytování v německém městě Obing

Město Obing se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Obing.