Hledat

Ubytování

Ubytování město Ockholm

Ve městě Ockholm (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ockholm

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ockholm

Op Lundingland

9,7

Op Lundingland

Ubytování (Prázdninové domy) Op Lundingland. Set in Ockholm, 28 km from Wyk auf Föhr, Op Lundingland offers a garden and free WiFi. The accommodation is air conditioned and is fitted with a sauna. Ubytování Op Lundingland se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nissen

9,6

Ferienwohnung Nissen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nissen. Ferienwohnung Nissen is located in Ockholm and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Nissen se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dat Lütte Steak- & Burgerhus

9

Dat Lütte Steak- & Burgerhus

Ubytování (Penzion – hostinec) Dat Lütte Steak- & Burgerhus. Featuring a garden and free WiFi throughout the property, Dat Lütte Steak- & Burgerhus is set in Ockholm. Ubytování Dat Lütte Steak- & Burgerhus se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siel59

8,9

Siel59

Ubytování (Hotel) Siel59. Facing the beachfront in Ockholm, Siel59 features a restaurant and a bar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Siel59 se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien auf der Sönnenswarf

8,6

Ferien auf der Sönnenswarf

Ubytování (Apartmán) Ferien auf der Sönnenswarf. Set in Ockholm in the Schleswig-Holstein region, Ferien auf der Sönnenswarf features a terrace and garden views. Ubytování Ferien auf der Sönnenswarf se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus "Zur Mühle"

7,5

Gasthaus "Zur Mühle"

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus "Zur Mühle". Featuring a garden and free WiFi, Gasthaus "Zur Mühle" is located in Ockholm. Ubytování Gasthaus "Zur Mühle" se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Ockholm

Five-Bedroom Holiday Home in Ockholm

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Ockholm. Boasting a sauna, Five-Bedroom Holiday Home in Ockholm is set in Ockholm. The property is 36 km from Tønder, and complimentary private parking is offered. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Ockholm se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaues Haus

Blaues Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Blaues Haus. Located in Ockholm in the Schleswig-Holstein region, Blaues Haus has a terrace and garden views. Free WiFi is provided. Ubytování Blaues Haus se nachází ve městě Ockholm (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ockholm

Město Ockholm se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Ockholm.