Hledat

Ubytování

Ubytování město Odelzhausen

Ve městě Odelzhausen (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Odelzhausen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Odelzhausen

Gutshotel Odelzhausen

8,8

Gutshotel Odelzhausen

Ubytování (Hotel) Gutshotel Odelzhausen. Situated just off the A8 between Munich and Augsburg, this hotel offers traditional Bavarian cuisine and comfortable rooms with free internet. Ubytování Gutshotel Odelzhausen se nachází ve městě Odelzhausen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Staffler

8,7

Hotel Staffler

Ubytování (Hotel) Hotel Staffler. Just a 5-minute walk to the River Glonn, this family-run hotel is located in the Bavarian town of Odelzhausen. Ubytování Hotel Staffler se nachází ve městě Odelzhausen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gutsquartier Odelzhausen

7,3

Gutsquartier Odelzhausen

Ubytování (Privát) Gutsquartier Odelzhausen. Located in Odelzhausen, 23 km from Dachau, Gutsquartier Odelzhausen provides a bar and free WiFi. Ubytování Gutsquartier Odelzhausen se nachází ve městě Odelzhausen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Odelzhausen

Město Odelzhausen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Odelzhausen.