Hledat

Ubytování

Ubytování město Offenbach

Ve městě Offenbach (Německo) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Offenbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Offenbach

Boardinghouse Offenbach Service Apartments

9,5

Boardinghouse Offenbach Service Apartments

Ubytování (Aparthotel) Boardinghouse Offenbach Service Apartments. This self-catering accommodation is centrally located in Offenbach, beside the Offenbach Marktplatz S-Bahn Train Station. Ubytování Boardinghouse Offenbach Service Apartments se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paz Rhein-Main Offenbach

9,5

Villa Paz Rhein-Main Offenbach

Ubytování (Apartmány) Villa Paz Rhein-Main Offenbach. Situated 2.1 km from German Leather Museum Offenbach and 2. Ubytování Villa Paz Rhein-Main Offenbach se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Main Flat Frankfurt Offenbach

9,4

Main Flat Frankfurt Offenbach

Ubytování (Apartmán) Main Flat Frankfurt Offenbach. Situated in Offenbach, within 1.6 km of German Leather Museum Offenbach and 2. Ubytování Main Flat Frankfurt Offenbach se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2-Zimmer Apartment Sofia, gemütlich wie zu Hause

9,4

2-Zimmer Apartment Sofia, gemütlich wie zu Hause

Ubytování (Apartmány) 2-Zimmer Apartment Sofia, gemütlich wie zu Hause. Located in Offenbach, 1.9 km from German Leather Museum Offenbach and 1. Ubytování 2-Zimmer Apartment Sofia, gemütlich wie zu Hause se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Private Room Nähe Frankfurt

9

Anna Private Room Nähe Frankfurt

Ubytování (Hostel) Anna Private Room Nähe Frankfurt. Located within 400 metres of German Leather Museum Offenbach and 1.4 km of Capitol Offenbach, Anna Private Room Nähe Frankfurt offers rooms in Offenbach. Ubytování Anna Private Room Nähe Frankfurt se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delta Hotels by Marriott Frankfurt Offenbach

8,8

Delta Hotels by Marriott Frankfurt Offenbach

Ubytování (Hotel) Delta Hotels by Marriott Frankfurt Offenbach. This hotel in the Rhine-Main region is only minutes away from the Frankfurt Trade Fair, central Frankfurt and the airport. Ubytování Delta Hotels by Marriott Frankfurt Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable Homly Apartment

8,7

Comfortable Homly Apartment

Ubytování (Apartmán) Comfortable Homly Apartment. Comfortable Homly Apartment has a balcony and is situated in Offenbach, within just 1. Ubytování Comfortable Homly Apartment se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Graf

8,6

Hotel Graf

Ubytování (Hotel) Hotel Graf. This family-run 3-star hotel is located in the centre of Offenbach, steps away from an S-Bahn (city rail) station which connects you to Frankfurt's main... Ubytování Hotel Graf se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Opus and Nuance-The Chic Downtown Residence

8,6

Opus and Nuance-The Chic Downtown Residence

Ubytování (Privát) Opus and Nuance-The Chic Downtown Residence. Set 1.5 km from German Leather Museum Offenbach, Opus and Nuance-The Chic Downtown Residence offers accommodation with a shared lounge, a terrace and a... Ubytování Opus and Nuance-The Chic Downtown Residence se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Main Apartment Frankfurt Offenbach

8,5

Main Apartment Frankfurt Offenbach

Ubytování (Apartmán) Main Apartment Frankfurt Offenbach. Offering river views, Main Apartment Frankfurt Offenbach is an accommodation located in Offenbach, 700 metres from Capitol Offenbach and 3. Ubytování Main Apartment Frankfurt Offenbach se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Luna

8,3

Hotel Luna

Ubytování (Hotel) Hotel Luna. Luna offers accommodation in central Offenbach, just 50 metres from Offenbach (main) Marktplazt Train Station. Ubytování Hotel Luna se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hansa

8,3

Hotel Hansa

Ubytování (Hotel) Hotel Hansa. A 9-minute walk from German Leather Museum Offenbach, Hotel Hansa is located in Offenbach and offers free WiFi and express check-in and check-out. Ubytování Hotel Hansa se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Frankfurt-Offenbach

8,2

ibis Styles Frankfurt-Offenbach

Ubytování (Hotel) ibis Styles Frankfurt-Offenbach. A free internet terminal in the lobby, an indoor parking garage, a 24-hour bar and early/late-riser breakfasts are offered at this Ibis hotel. Ubytování ibis Styles Frankfurt-Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sheraton Offenbach Hotel

8,2

Sheraton Offenbach Hotel

Ubytování (Hotel) Sheraton Offenbach Hotel. Connected to the Büsing Palais, this hotel in Offenbach offers soundproofed and air-conditioned rooms, a Euro-American restaurant and a spa. Ubytování Sheraton Offenbach Hotel se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Residence Offenbach

8,2

Green Residence Offenbach

Ubytování (Penzion) Green Residence Offenbach. Green Residence Offenbach is situated in Offenbach, within 1.2 km of German Leather Museum Offenbach and 1.5 km of Capitol Offenbach. Ubytování Green Residence Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sympathisches Retro Apartment

8,2

Sympathisches Retro Apartment

Ubytování (Apartmán) Sympathisches Retro Apartment. Situated in Offenbach in the Hessen region, Sympathisches Retro Apartment features a balcony. The accommodation is 2. Ubytování Sympathisches Retro Apartment se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geschmackvolle Wohnung in Offenbach

8,1

Geschmackvolle Wohnung in Offenbach

Ubytování (Apartmán) Geschmackvolle Wohnung in Offenbach. Situated in Offenbach in the Hessen region, Geschmackvolle Wohnung in Offenbach features a balcony. The accommodation is 2. Ubytování Geschmackvolle Wohnung in Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ACHAT Plaza Frankfurt/Offenbach

8

ACHAT Plaza Frankfurt/Offenbach

Ubytování (Hotel) ACHAT Plaza Frankfurt/Offenbach. Tento hotel se nachází jen několik kroků od centra Offenbachu a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, moderní business centrum a rychlé spojení do centra... Ubytování ACHAT Plaza Frankfurt/Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skyline Frankfurt Kaiserlei

8

Skyline Frankfurt Kaiserlei

Ubytování (Apartmán) Skyline Frankfurt Kaiserlei. Featuring city views, Skyline Frankfurt Kaiserlei provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.9 km from Capitol Offenbach. Ubytování Skyline Frankfurt Kaiserlei se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Maisonette Wohnung

8

Luxus Maisonette Wohnung

Ubytování (Apartmány) Luxus Maisonette Wohnung. Featuring garden views, a terrace and free WiFi, Luxus Maisonette Wohnung is located in Offenbach, 3.2 km from German Leather Museum Offenbach and 1. Ubytování Luxus Maisonette Wohnung se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eurotel am Main Hotel & Boardinghouse

7,9

Eurotel am Main Hotel & Boardinghouse

Ubytování (Aparthotel) Eurotel am Main Hotel & Boardinghouse. Tento 3hvězdičkový apartmánový hotel v Offenbachu nabízí bezplatné Wi-Fi a dobré dopravní spojení. Ubytování Eurotel am Main Hotel & Boardinghouse se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Monte Cristo

7,9

Hotel Monte Cristo

Ubytování (Hotel) Hotel Monte Cristo. Tento malý hotel v centru Offenbachu nabízí každý den snídaně formou bufetu a restauraci podávající ruskou a mezinárodní kuchyni. Ubytování Hotel Monte Cristo se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attractive cute apartment

7,8

Attractive cute apartment

Ubytování (Apartmán) Attractive cute apartment. Located in Offenbach, 1.3 km from German Leather Museum Offenbach, 2. Ubytování Attractive cute apartment se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Hotel Kaiserhof

7,8

City Hotel Kaiserhof

Ubytování (Hotel) City Hotel Kaiserhof. City Hotel Kaiserhof se nachází naproti hlavnímu vlakovému nádraží ve městě Offenbach. Sídlí v budově z 19. Ubytování City Hotel Kaiserhof se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aariana Hotel

7,7

Aariana Hotel

Ubytování (Hotel) Aariana Hotel. This modern hotel in Offenbach lies on the southern side of the Main river. Ubytování Aariana Hotel se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel Offenbach

7,6

B&B Hotel Offenbach

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Offenbach. Tento stylový hotel s vynikající dopravní dostupností se nachází v Offenbachu, jen 8 km od centra Frankfurtu. Nabízí pohodlné pokoje a Wi-Fi zdarma. Ubytování B&B Hotel Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Macrander Hotel Frankfurt/Kaiserlei

7,6

Best Western Macrander Hotel Frankfurt/Kaiserlei

Ubytování (Hotel) Best Western Macrander Hotel Frankfurt/Kaiserlei. This 4-star hotel in Offenbach am Main offers a small sauna and fitness area, 50 parking lots, 127 rooms with tea and coffee facilities and 7 conference... Ubytování Best Western Macrander Hotel Frankfurt/Kaiserlei se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Frankfurt Offenbach Süd

7,5

ibis budget Frankfurt Offenbach Süd

Ubytování (Hotel) ibis budget Frankfurt Offenbach Süd. Ibis Budget Frankfurt Offenbach Süd se nachází v Offenbachu, 15 minut autem od centra Frankfurtu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování ibis budget Frankfurt Offenbach Süd se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novum Hotel Offenbacher Hof

7,5

Novum Hotel Offenbacher Hof

Ubytování (Hotel) Novum Hotel Offenbacher Hof. Located in the centre of Offenbach, not far from the Neo-Baroque Büsing Palais, this hotel offers stylish rooms and a perfect base for sight-seeing. Ubytování Novum Hotel Offenbacher Hof se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Ledermuseum

7,4

Hotel am Ledermuseum

Ubytování (Hotel) Hotel am Ledermuseum. Tento 2hvězdičkový hotel je situován přímo u muzea kůže ve městě Offenbach a nabízí výborné dopravní spojení do centra Frankfurtu, k frankfurtskému... Ubytování Hotel am Ledermuseum se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mainbogen

7,4

Hotel Mainbogen

Ubytování (Hotel) Hotel Mainbogen. Tento hotel se nachází na klidném místě u řeky Mohan, méně než 3 km od centra města Offenbach am Main. Nabízí velké pokoje a krásnou zahradní terasu. Ubytování Hotel Mainbogen se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiser Apartments

7,2

Kaiser Apartments

Ubytování (Apartmány) Kaiser Apartments. Offering city views, a terrace and free WiFi, Kaiser Apartments offers accommodation conveniently located in Offenbach, within a short distance of German... Ubytování Kaiser Apartments se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulpen Residenz

7,1

Tulpen Residenz

Ubytování (Apartmány) Tulpen Residenz. Situated 800 metres from German Leather Museum Offenbach, Tulpen Residenz offers a garden, a terrace and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Tulpen Residenz se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel Lindenhof

7,1

Park Hotel Lindenhof

Ubytování (Hotel) Park Hotel Lindenhof. Tento hotel stojí na klidném místě ve čtvrti Bürgel ve městě Offenbach am Main. Můžete zde zdarma využít soukromé parkoviště. Ubytování Park Hotel Lindenhof se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ravel International

7,1

Ravel International

Ubytování (Hotel) Ravel International. This hotel in Offenbach’s old quarter is close to attractions including the Stadthalle events venue and German Leather Museum, while being only 20 minutes... Ubytování Ravel International se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhof Residenz

7

Waldhof Residenz

Ubytování (Apartmány) Waldhof Residenz. Situated in Offenbach, Waldhof Residenz features city views and free WiFi, 1.2 km from German Leather Museum Offenbach and 1.4 km from Capitol Offenbach. Ubytování Waldhof Residenz se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Die Post

7

Hotel Die Post

Ubytování (Hotel) Hotel Die Post. Hotel Die Post is located in Offenbach, and is 250 metres from the scenic River Main. There is free WiFi access available at the hotel and a terrace. Ubytování Hotel Die Post se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserlei Domicile

7

Kaiserlei Domicile

Ubytování (Apartmány) Kaiserlei Domicile. Located in Offenbach in the Hessen region, with German Leather Museum Offenbach and Capitol Offenbach nearby, Kaiserlei Domicile provides accommodation... Ubytování Kaiserlei Domicile se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Frankfurt Offenbach City by Tulip Inn

6,9

Hotel Frankfurt Offenbach City by Tulip Inn

Ubytování (Hotel) Hotel Frankfurt Offenbach City by Tulip Inn. Tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi jen 400 metrů od vlakového nádraží v Offenbachu. Veletržní areál Messe Frankfurt je vzdálený 30 minut vlakem. Ubytování Hotel Frankfurt Offenbach City by Tulip Inn se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Löwen Hotel

6,9

Löwen Hotel

Ubytování (Hotel) Löwen Hotel. Tento hotel se nachází v centru města Offenbach am Main, jen 4 minuty chůze od stanice S-Bahn (městské železnice) Ledermuseum. Ubytování Löwen Hotel se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax

6,8

Relax

Ubytování (Penzion – hostinec) Relax. Located in the centre of Offenbach, Relax offers bright and modern rooms. The guest house is just a 20-minute drive to the Frankfurt Conference Centre. Ubytování Relax se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nello

6,6

Hotel Nello

Ubytování (Hotel) Hotel Nello. Tento hotel se nachází v srdci města Offenbach-Bieber. Nabízí italský styl a pohodlné dopravní spojení do všech částí regionu Rýn a okolí. Ubytování Hotel Nello se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Hotel Frankfurt Offenbach Süd

6,6

Panorama Hotel Frankfurt Offenbach Süd

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel Frankfurt Offenbach Süd. Hotel Panorama se nachází v městě Offenbach, 6 km od Franfurtu nad Mohanem, a nabízí možnost ubytování s dětmi i domácími mazlíčky a ve všech prostorách... Ubytování Panorama Hotel Frankfurt Offenbach Süd se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fly'in

6,5

Fly'in

Ubytování (Hotel) Fly'in. Fly'in provides rooms in Offenbach near German Leather Museum Offenbach and Capitol Offenbach. Ubytování Fly'in se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central-Hotel Offenbach

6,5

Central-Hotel Offenbach

Ubytování (Hotel) Central-Hotel Offenbach. Central-Hotel se nachází v centru Offenbachu, jen 250 metrů od vlakového nádraží Offenbach. Ubytování Central-Hotel Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Europa

6,4

Hotel Europa

Ubytování (Hotel) Hotel Europa. Situated in the heart of Offenbach, close to the exhibition centre and shopping areas, this hotel offers excellent road and public transport access to... Ubytování Hotel Europa se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel garni Djaran

6,1

Hotel garni Djaran

Ubytování (Hotel) Hotel garni Djaran. Tento hotel nabízí pohodlné pokoje. Nachází se naproti hlavnímu vlakovému nádraží ve městě Offenbach am Main, jen 10 minut jízdy od Frankfurtu a 20 minut... Ubytování Hotel garni Djaran se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auf Höhe der Dächer

Auf Höhe der Dächer

Ubytování (Apartmán) Auf Höhe der Dächer. Featuring a balcony with city views, and a restaurant and a terrace, Auf Höhe der Dächer can be found in Offenbach, close to German Leather Museum... Ubytování Auf Höhe der Dächer se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

7 Days Premium Hotel Frankfurt-Offenbach

7 Days Premium Hotel Frankfurt-Offenbach

Ubytování (Hotel) 7 Days Premium Hotel Frankfurt-Offenbach. Set in Offenbach, 2.2 km from German Leather Museum Offenbach, 7 Days Premium Hotel Frankfurt-Offenbach offers air-conditioned accommodation and a bar. Ubytování 7 Days Premium Hotel Frankfurt-Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mias Flat Offenbach

Mias Flat Offenbach

Ubytování (Apartmán) Mias Flat Offenbach. Offering free WiFi and garden views, **MIAS Flat** is an accommodation situated in Offenbach, just 1.1 km from German Leather Museum Offenbach and 1. Ubytování Mias Flat Offenbach se nachází ve městě Offenbach (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sofia/ruhig- scharmant-Parkplatz

Ferienwohnung Sofia/ruhig- scharmant-Parkplatz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sofia/ruhig- scharmant-Parkplatz. Ferienwohnung Sofia/ruhig- scharmant-Parkplatz is located in Offenbach, 1.4 km from German Leather Museum Offenbach, 1. Ubytování Ferienwohnung Sofia/ruhig- scharmant-Parkplatz se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Offenbach

Město Offenbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě Offenbach.