Hledat

Ubytování

Ubytování město Offenburg

Ve městě Offenburg (Německo) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Offenburg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Offenburg

Apartment Offenburg

9,9

Apartment Offenburg

Ubytování (Apartmán) Apartment Offenburg. Situated in Offenburg in the Baden-Württemberg region, Apartment Offenburg features a balcony. The property has city views and is 36 km from Rust. Ubytování Apartment Offenburg se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

by VOLLMER´s komfortabel und chic

9,8

by VOLLMER´s komfortabel und chic

Ubytování (Apartmán) by VOLLMER´s komfortabel und chic. By VOLLMER´s komfortabel und chic is located in Offenburg. Ubytování by VOLLMER´s komfortabel und chic se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse alte Spinnerei

9,7

Boardinghouse alte Spinnerei

Ubytování (Aparthotel) Boardinghouse alte Spinnerei. Located in Offenburg in the Baden-Württemberg region, Boardinghouse alte Spinnerei provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Boardinghouse alte Spinnerei se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Liberty Offenburg

9,4

Hotel Liberty Offenburg

Ubytování (Hotel) Hotel Liberty Offenburg. Hotel Liberty Offenburg features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Offenburg. Ubytování Hotel Liberty Offenburg se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferientraum Offenburg

9,4

Ferientraum Offenburg

Ubytování (Apartmány) Ferientraum Offenburg. Located in Offenburg in the Baden-Württemberg region, Ferientraum Offenburg provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ferientraum Offenburg se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rebblick

9,4

Haus Rebblick

Ubytování (Apartmán) Haus Rebblick. Situated in Offenburg in the Baden-Württemberg region, Haus Rebblick features a patio and garden views. Ubytování Haus Rebblick se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Zimmer im Zentrum Leben

9,2

Schöne Zimmer im Zentrum Leben

Ubytování (Privát) Schöne Zimmer im Zentrum Leben. Situated in Offenburg, 46 km from Obernai, Schöne Zimmer im Zentrum Leben features free bikes and free WiFi. Ubytování Schöne Zimmer im Zentrum Leben se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodging 13

9,1

Lodging 13

Ubytování (Apartmán) Lodging 13. Situated in Offenburg, Lodging 13 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 37 km from Rust. Ubytování Lodging 13 se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flat Strasbourg - Europapark / Wallaston

9

Flat Strasbourg - Europapark / Wallaston

Ubytování (Apartmány) Flat Strasbourg - Europapark / Wallaston. Situated in Offenburg, 40 km from Obernai, Flat Strasbourg - Europapark / Wallaston features a garden and free WiFi. Ubytování Flat Strasbourg - Europapark / Wallaston se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TraumRaum stilART

9

TraumRaum stilART

Ubytování (Apartmány) TraumRaum stilART. Located in Offenburg, 36 km from Rust, TraumRaum stilART provides a terrace and free WiFi. Ubytování TraumRaum stilART se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brake

8,9

Apartment Brake

Ubytování (Apartmán) Apartment Brake. Set in Offenburg in the Baden-Württemberg region, Apartment Brake has a balcony. Ubytování Apartment Brake se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonne

8,9

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. This charming, traditional 3-star hotel lies in the heart of the historic centre of Offenburg, between the Baroque Rathaus (town hall) and Classical... Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Blume

8,8

Gasthof Blume

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Blume. Located in Offenburg, Gasthof Blume features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Gasthof Blume se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Strasbourg - Europapark / Wallaston

8,8

Apartment Strasbourg - Europapark / Wallaston

Ubytování (Apartmány) Apartment Strasbourg - Europapark / Wallaston. Apartment Strasbourg - Europapark / Wallaston has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Offenburg. Ubytování Apartment Strasbourg - Europapark / Wallaston se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Gaestehaus

8,7

Das Gaestehaus

Ubytování (Apartmány) Das Gaestehaus. Das Gaestehaus offers accommodation in Offenburg. Strasbourg is 20 km from the property. There is also a kitchen in some of the units, fitted with an oven. Ubytování Das Gaestehaus se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko).

B&B Hotel Offenburg

8,3

B&B Hotel Offenburg

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Offenburg. Nekuřácký bed and breakfast Offenburg se nachází v Offenburgu, 19 km od Štrasburku. Ubytování B&B Hotel Offenburg se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luise

8,3

Villa Luise

Ubytování (Apartmán) Villa Luise. Villa Luise is situated in Offenburg. The accommodation is 38 km from Rust, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Villa Luise se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grafs Adler

8,2

Grafs Adler

Ubytování (Hotel) Grafs Adler. Tento tradiční hrázděný hotel se nachází 5 km od Černého lesa a 10 minut autem od Offenburgu. Ubytování Grafs Adler se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zauberflöte

8,2

Haus Zauberflöte

Ubytování (Hotel) Haus Zauberflöte. Haus Zauberflöte je situován v centru Offenburgu a nabízí unikátní, moderní, individuálně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Haus Zauberflöte se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Traube

8,2

Hotel Traube

Ubytování (Hotel) Hotel Traube. Situated in Offenburg, Hotel Traube has a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Hotel Traube se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rammersweier Hof

8

Rammersweier Hof

Ubytování (Hotel) Rammersweier Hof. Tento hotel se nachází v Schwarzwaldském regionu v oblasti vín z lokality Rammersweier, 10 minut jízdy od historického centra Offenburgu. Ubytování Rammersweier Hof se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Krimmel

8

Ferienwohnung Krimmel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krimmel. Ferienwohnung Krimmel is set in Offenburg. The property has city views and is 39 km from Rust. Ubytování Ferienwohnung Krimmel se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EHM Hotel Offenburg City

7,9

EHM Hotel Offenburg City

Ubytování (Hotel) EHM Hotel Offenburg City. Tento hotel se nachází 5 minut chůze od hlavního vlakového nádraží v Offenburgu a nabízí bezplatné Wi-Fi přes hotspot, pokoje s TV s plochou obrazovkou a... Ubytování EHM Hotel Offenburg City se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mercure Hotel am Messeplatz Offenburg

7,6

Mercure Hotel am Messeplatz Offenburg

Ubytování (Hotel) Mercure Hotel am Messeplatz Offenburg. Tento hotel Mercure stojí jen 100 metrů od areálu výstaviště v Offenburgu a nabízí klimatizované pokoje, krytý bazén a moderní restauraci s terasou. Ubytování Mercure Hotel am Messeplatz Offenburg se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Casa Bianca - [#95425]

Ferienwohnung Casa Bianca - [#95425]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Casa Bianca - [#95425]. Located in Offenburg in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Casa Bianca - [#95425] features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Casa Bianca - [#95425] se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus 15

Haus 15

Ubytování (Prázdninový dům) Haus 15. Located in Offenburg in the Baden-Württemberg region, Haus 15 has a terrace. Ubytování Haus 15 se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferientraum Offenburg City

Ferientraum Offenburg City

Ubytování (Apartmán) Ferientraum Offenburg City. Ferientraum Offenburg City is located in Offenburg and offers a restaurant. The apartment features city views and is 36 km from Rust. Ubytování Ferientraum Offenburg City se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA14

VILLA14

Ubytování (Apartmán) VILLA14. VILLA14 is located in Offenburg. This apartment also features free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování VILLA14 se nachází ve městě Offenburg (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Offenburg

Město Offenburg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Offenburg.