Hledat

Ubytování

Ubytování město Offenheim

Ve městě Offenheim (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Offenheim

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Offenheim

Ferienwohnungen Haus Sauer

9,6

Ferienwohnungen Haus Sauer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Sauer. Ferienhaus Sauer offers accommodation in Offenheim, in the Rheinhessen district of the Rhine-Main area. Guests benefit from a balcony and garden. Ubytování Ferienwohnungen Haus Sauer se nachází ve městě Offenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Oma Else

9,5

Ferienwohnung Oma Else

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Oma Else. Situated in Offenheim in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Oma Else features a garden. The accommodation is 23 km from Bad Kreuznach. Ubytování Ferienwohnung Oma Else se nachází ve městě Offenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Weber

9,4

Apartment Weber

Ubytování (Apartmány) Apartment Weber. Offering free WiFi, Apartment Weber is situated in the small town of Offenheim. Ubytování Apartment Weber se nachází ve městě Offenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension und Weingut Hirschhof

9,2

Pension und Weingut Hirschhof

Ubytování (Penzion) Pension und Weingut Hirschhof. Surrounded by vineyards, this peaceful guest house invites you to enjoy an active or relaxing break amid the beautiful scenery of the Rheinhessische... Ubytování Pension und Weingut Hirschhof se nachází ve městě Offenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Offenheim

Město Offenheim se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Offenheim.