Hledat

Ubytování

Ubytování město Ohlsbach

Ve městě Ohlsbach (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ohlsbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ohlsbach

Pension Doris

8,8

Pension Doris

Ubytování (Penzion) Pension Doris. Buffet breakfasts and spacious accommodation with free WiFi access are offered by this guest house. Ubytování Pension Doris se nachází ve městě Ohlsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaestehaus Tagescafe Eckenfels

8,3

Gaestehaus Tagescafe Eckenfels

Ubytování (Hotel) Gaestehaus Tagescafe Eckenfels. Gaestehaus Tagescafe Eckenfels is located in Ohlsbach. The property provides a children's playground and free WiFi throughout the property. Ubytování Gaestehaus Tagescafe Eckenfels se nachází ve městě Ohlsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rebstock

8

Hotel Rebstock

Ubytování (Penzion) Hotel Rebstock. The family-run Hotel Rebstock lies in the heart of Ohlsbach town centre, next to the town hall. Ubytování Hotel Rebstock se nachází ve městě Ohlsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Kranz

7,6

Landgasthof Kranz

Ubytování (Hotel) Landgasthof Kranz. Tento historický 3hvězdičkový hotel se nachází v Ohlsbachu, pouhých 7 km od Offenburgu v Černém lese, a nabízí individuálně zařízené pokoje, bezplatné... Ubytování Landgasthof Kranz se nachází ve městě Ohlsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ohlsbach

Město Ohlsbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Ohlsbach.