Hledat

Ubytování

Ubytování město Olbersdorf

Ve městě Olbersdorf (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Olbersdorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Olbersdorf

Ferienwohnung "am Zittauer Gebirge"

9,8

Ferienwohnung "am Zittauer Gebirge"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "am Zittauer Gebirge". Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Ferienwohnung "am Zittauer Gebirge" is located in Olbersdorf. Ubytování Ferienwohnung "am Zittauer Gebirge" se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goldbachhäuschen

9,8

Goldbachhäuschen

Ubytování (Prázdninový dům) Goldbachhäuschen. Set in Olbersdorf, this holiday home is set in an historic building and features free WiFi. Guests benefit from terrace and a terrace. Ubytování Goldbachhäuschen se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lotti

9,6

Villa Lotti

Ubytování (Apartmán) Villa Lotti. Villa Lotti is set in Olbersdorf and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Villa Lotti se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Töpferpark

9,5

Töpferpark

Ubytování (Aparthotel) Töpferpark. Töpferpark se nachází v Olbersdorfu, 42 km od města Zhořelec. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Töpferpark se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Kaltenstein

9,2

Ferienhaus am Kaltenstein

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Kaltenstein. Featuring a restaurant, a garden, and water sports facilities, Ferienhaus am Kaltenstein provides accommodation in Olbersdorf with free WiFi and garden... Ubytování Ferienhaus am Kaltenstein se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus am See

8,6

Hotel Haus am See

Ubytování (Hotel) Hotel Haus am See. Hotel Haus am See se nachází v obci Olbersdorf a nabízí terasu. Tento 4hvězdičkový hotel má i zdarma dostupné Wi-Fi a pokojovou službu. Ubytování Hotel Haus am See se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel BB

8,1

Hotel BB

Ubytování (Hotel) Hotel BB. Hotel BB se nachází přímo u úzkorozchodné železnice v Žitavském pohoří, nejmenším horském pásmu v Německu. Ubytování Hotel BB se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kaiserfelder - [#129344]

Ferienhaus Kaiserfelder - [#129344]

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kaiserfelder - [#129344]. Set in Olbersdorf in the Saxony region, Ferienhaus Kaiserfelder - [#129344] has a terrace and mountain views. Ubytování Ferienhaus Kaiserfelder - [#129344] se nachází ve městě Olbersdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Olbersdorf

Město Olbersdorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Olbersdorf.