Hledat

Ubytování

Ubytování město Olpenitz

Ve městě Olpenitz (Německo) máme celkem 419 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Olpenitz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Olpenitz

Achtern Schilf

9,8

Achtern Schilf

Ubytování (Prázdninový dům) Achtern Schilf. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Achtern Schilf has a patio and sea views. Ubytování Achtern Schilf se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenwelt

9,8

Hafenwelt

Ubytování (Apartmán) Hafenwelt. Boasting accommodation with a balcony, Hafenwelt is set in Olpenitz. The property has sea views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Hafenwelt se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tokai

9,7

Tokai

Ubytování (Prázdninový dům) Tokai. Boasting a restaurant, barbecue facilities, and a terrace, Tokai features accommodation in Olpenitz with free WiFi and sea views. Ubytování Tokai se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

9,7

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

Ubytování (Prázdninové domy) Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seemöwe im Molenhuus

9,7

Seemöwe im Molenhuus

Ubytování (Apartmán) Seemöwe im Molenhuus. Boasting a spa bath, Seemöwe im Molenhuus is set in Olpenitz. Ubytování Seemöwe im Molenhuus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Sea You

9,7

Sea You

Ubytování (Prázdninový dům) Sea You. Sea You, a property with barbecue facilities, is located in Olpenitz, 2.3 km from Schonhagen Beach. Ubytování Sea You se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Küstenküche

9,6

Küstenküche

Ubytování (Apartmán) Küstenküche. Featuring a spa bath, Küstenküche is located in Olpenitz. Ubytování Küstenküche se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09

9,6

Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09. Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09 is located in Olpenitz. Ubytování Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09 se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oceanhouse

9,5

Oceanhouse

Ubytování (Apartmán) Oceanhouse. Located in Olpenitz,this maisonette style apartment offers quiet environment with views over the nature conservation area of Schlei, a narrow inlet of the... Ubytování Oceanhouse se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse

9,5

Penthouse

Ubytování (Apartmán) Penthouse. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Penthouse features a patio and sea views. Ubytování Penthouse se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumzeit auf der Ostsee

9,5

Traumzeit auf der Ostsee

Ubytování (Apartmán) Traumzeit auf der Ostsee. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Traumzeit auf der Ostsee features a patio and sea views. Ubytování Traumzeit auf der Ostsee se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Long Island

9,5

Long Island

Ubytování (Apartmán) Long Island. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Long Island features a garden. Ubytování Long Island se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Cloud 1

9,5

Sea Cloud 1

Ubytování (Apartmán) Sea Cloud 1. Sea Cloud 1 is located in Olpenitz and offers a garden and a terrace. Ubytování Sea Cloud 1 se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostseeflair

9,5

Ostseeflair

Ubytování (Apartmán) Ostseeflair. Boasting a spa bath, Ostseeflair is set in Olpenitz. Ubytování Ostseeflair se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Ankerlicht

9,4

Schwimmendes Haus Ankerlicht

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Ankerlicht. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Ankerlicht has a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Ankerlicht se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mehrblick

9,4

Mehrblick

Ubytování (Apartmán) Mehrblick. Featuring accommodation with a balcony, Mehrblick is set in Olpenitz. The apartment features sea views and is 9 km from Kappeln. Ubytování Mehrblick se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostsee Koje

9,4

Ostsee Koje

Ubytování (Apartmán) Ostsee Koje. Boasting a spa bath, Ostsee Koje is situated in Olpenitz. Ubytování Ostsee Koje se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenheimat

9,4

Hafenheimat

Ubytování (Apartmán) Hafenheimat. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Hafenheimat features a patio and sea views. Ubytování Hafenheimat se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wind und Wasser

9,4

Wind und Wasser

Ubytování (Apartmán) Wind und Wasser. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Wind und Wasser features a balcony and sea views. Ubytování Wind und Wasser se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bay Watch

9,4

Bay Watch

Ubytování (Apartmán) Bay Watch. Featuring a spa bath, Bay Watch is located in Olpenitz. Ubytování Bay Watch se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

9,4

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz. Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz is set in Olpenitz and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meerhaus 18

9,4

Meerhaus 18

Ubytování (Apartmán) Meerhaus 18. Boasting a spa bath, Meerhaus 18 is located in Olpenitz. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Meerhaus 18 se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meeresrauschen

9,4

Meeresrauschen

Ubytování (Prázdninový dům) Meeresrauschen. Featuring a spa bath, Meeresrauschen is located in Olpenitz. Ubytování Meeresrauschen se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meeresbrise

9,4

Meeresbrise

Ubytování (Apartmán) Meeresbrise. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Meeresbrise features a balcony and sea views. Ubytování Meeresbrise se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Musica

9,4

Musica

Ubytování (Apartmán) Musica. Featuring a sauna, Musica is located in Olpenitz. The accommodation is 31 km from Eckernförde, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Musica se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SchleiZeit

9,4

SchleiZeit

Ubytování (Prázdninový dům) SchleiZeit. SchleiZeit is set in Olpenitz and offers a garden and a terrace. Ubytování SchleiZeit se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bootshaus

9,3

Bootshaus

Ubytování (Apartmán) Bootshaus. Boasting a spa bath, Bootshaus is set in Olpenitz. The accommodation is 31 km from Eckernförde, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Bootshaus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Natea

9,3

Schwimmendes Haus Natea

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Natea. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Natea has a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Natea se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

An der Ostsee 17

9,3

An der Ostsee 17

Ubytování (Prázdninový dům) An der Ostsee 17. An der Ostsee 17 is located in Olpenitz and offers a restaurant. Ubytování An der Ostsee 17 se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kunterbunt

9,3

Villa Kunterbunt

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kunterbunt. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Villa Kunterbunt features a garden. Ubytování Villa Kunterbunt se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OstseeBrise

9,3

OstseeBrise

Ubytování (Apartmán) OstseeBrise. Located 40 km from Flensburg, OstseeBrise offers pet-friendly accommodation in Olpenitz. OstseeBrise features views of the sea and is 39 km from Kiel. Ubytování OstseeBrise se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaue Brise

9,3

Blaue Brise

Ubytování (Prázdninový dům) Blaue Brise. Blaue Brise is set in Olpenitz and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Blaue Brise se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seepferdchen im Molenhuus

9,3

Seepferdchen im Molenhuus

Ubytování (Apartmán) Seepferdchen im Molenhuus. Located in Olpenitz, just 2.8 km from Schonhagen Beach, Seepferdchen im Molenhuus provides beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Seepferdchen im Molenhuus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Sunset East

9,3

Marina Sunset East

Ubytování (Apartmán) Marina Sunset East. Located in Olpenitz, Marina Sunset East provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features lake views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Marina Sunset East se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleine Freiheit

9,3

Kleine Freiheit

Ubytování (Apartmán) Kleine Freiheit. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Kleine Freiheit has a garden. Ubytování Kleine Freiheit se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ahoi Lodge

9,3

Ahoi Lodge

Ubytování (Apartmán) Ahoi Lodge. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Ahoi Lodge features a patio and sea views. Ubytování Ahoi Lodge se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

9,3

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz. Featuring a sauna, Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz is set in Olpenitz. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Schleikubus

9,2

Schwimmendes Haus Schleikubus

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Schleikubus. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Schleikubus features a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Schleikubus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Pearl

9,2

Sea Pearl

Ubytování (Apartmán) Sea Pearl. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Sea Pearl features a garden. Ubytování Sea Pearl se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silbermöwe

9,2

Silbermöwe

Ubytování (Prázdninový dům) Silbermöwe. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Silbermöwe has a patio and sea views. Ubytování Silbermöwe se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros

9,2

Albatros

Ubytování (Apartmán) Albatros. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Albatros has a patio and sea views. Ubytování Albatros se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus 10 Grad Ost

9,2

Schwimmendes Haus 10 Grad Ost

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus 10 Grad Ost. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus 10 Grad Ost has a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus 10 Grad Ost se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Biscaya

9,2

Schwimmendes Haus Biscaya

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Biscaya. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Biscaya features a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Biscaya se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marinablick

9,2

Marinablick

Ubytování (Apartmán) Marinablick. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Marinablick has a balcony and sea views. Ubytování Marinablick se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strand-Lodge

9,2

Strand-Lodge

Ubytování (Prázdninový dům) Strand-Lodge. Featuring a sauna, Strand-Lodge is located in Olpenitz. Ubytování Strand-Lodge se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lee

9,2

Lee

Ubytování (Apartmán) Lee. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Lee has a balcony and sea views. The apartment features lake views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Lee se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenkieker

9,2

Hafenkieker

Ubytování (Apartmán) Hafenkieker. Boasting a spa bath, Hafenkieker is set in Olpenitz. Ubytování Hafenkieker se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sailors View

9,2

Sailors View

Ubytování (Apartmán) Sailors View. Boasting accommodation with a balcony, Sailors View is situated in Olpenitz. The apartment has sea views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Sailors View se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara

9,2

Barbara

Ubytování (Prázdninový dům) Barbara. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Barbara features a garden. Ubytování Barbara se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hus Twustern

9,2

Hus Twustern

Ubytování (Apartmán) Hus Twustern. Boasting a spa bath, Hus Twustern is set in Olpenitz. Ubytování Hus Twustern se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Bay

9,1

Sea Bay

Ubytování (Apartmán) Sea Bay. Boasting a spa bath, Sea Bay is situated in Olpenitz. Ubytování Sea Bay se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Olpenitz

Město Olpenitz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 419 hotelů a ubytování ve městě Olpenitz.