Hledat

Ubytování

Ubytování město Opfenbach

Ve městě Opfenbach (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Opfenbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Opfenbach

Ferienwohnung Huber

9,4

Ferienwohnung Huber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Huber. Located in Opfenbach in the Bavaria region, Ferienwohnung Huber features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Huber se nachází ve městě Opfenbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tannenhof Epple

9,2

Tannenhof Epple

Ubytování (Apartmány) Tannenhof Epple. Situated in Opfenbach, Tannenhof Epple features a garden. Oberstdorf is 41 km away. All units feature a flat-screen TV. Ubytování Tannenhof Epple se nachází ve městě Opfenbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Steinbauer

9,2

Ferienwohnung Steinbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steinbauer. Ferienwohnung Steinbauer is situated in Opfenbach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Steinbauer se nachází ve městě Opfenbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Gaensebluemchen

9

Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Gaensebluemchen

Ubytování (Apartmán) Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Gaensebluemchen. Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Gaensebluemchen is a holiday home with a balcony, set in Opfenbach. The unit is 41 km from Oberstdorf. Ubytování Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Gaensebluemchen se nachází ve městě Opfenbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Sonnenblume

Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Sonnenblume

Ubytování (Apartmán) Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Sonnenblume. Located in Opfenbach, this holiday home is 41 km from Oberstdorf. The unit is 49 km from Konstanz. Ubytování Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Sonnenblume se nachází ve městě Opfenbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Kleeblatt

Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Kleeblatt

Ubytování (Apartmán) Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Kleeblatt. Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Kleeblatt offers accommodation in Opfenbach, 41 km from Oberstdorf. The unit is 49 km from Konstanz. Ubytování Ferienhof-Fink-Ferienwohnung-Kleeblatt se nachází ve městě Opfenbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhof Zitzler

Landhof Zitzler

Ubytování (Apartmány) Landhof Zitzler. Situated in Opfenbach, 18 km from Lindau, Landhof Zitzler features free bikes and free WiFi. Ubytování Landhof Zitzler se nachází ve městě Opfenbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Opfenbach

Město Opfenbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Opfenbach.