Hledat

Ubytování

Ubytování město Oppach

Ve městě Oppach (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oppach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oppach

Die gemütliche Ferienwohnung für jedermann!

9,6

Die gemütliche Ferienwohnung für jedermann!

Ubytování (Apartmán) Die gemütliche Ferienwohnung für jedermann!. Featuring barbecue facilities and a terrace, Die gemütliche Ferienwohnung für jedermann! offers accommodation in Oppach with free WiFi and garden views. Ubytování Die gemütliche Ferienwohnung für jedermann! se nachází ve městě Oppach (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genesungsort Landhaus Dammert

Genesungsort Landhaus Dammert

Ubytování (Bed and breakfast) Genesungsort Landhaus Dammert. Located in Oppach, 16 km from Bautzen, Genesungsort Landhaus Dammert provides a bar and free WiFi. Ubytování Genesungsort Landhaus Dammert se nachází ve městě Oppach (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhäuser Oppach

Waldhäuser Oppach

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhäuser Oppach. Offering free bikes, Waldhäuser Oppach is located in Neusalza-Spremberg. Free WiFi access is available in this holiday home. Ubytování Waldhäuser Oppach se nachází ve městě Oppach (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schulze Oppach Oberlausitz

Ferienwohnungen Schulze Oppach Oberlausitz

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnungen Schulze Oppach Oberlausitz. Set in Oppach in the Saxony region, Ferienwohnungen Schulze Oppach Oberlausitz has a garden. This holiday home offers accommodation with a balcony. Ubytování Ferienwohnungen Schulze Oppach Oberlausitz se nachází ve městě Oppach (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oppach

Město Oppach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Oppach.