Hledat

Ubytování

Ubytování město Oranienburg

Ve městě Oranienburg (Německo) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oranienburg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oranienburg

Eulennest Gerson

9,6

Eulennest Gerson

Ubytování (Privát) Eulennest Gerson. Eulennest Gerson, a property with a terrace, is set in Oranienburg, 5 km from Sachsenhausen Memorial and Museum. Ubytování Eulennest Gerson se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus im Grünen/Monteurzimmer

9,5

Ferienhaus im Grünen/Monteurzimmer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus im Grünen/Monteurzimmer. Boasting garden views, Ferienhaus im Grünen/Monteurzimmer features accommodation with a terrace and a kettle, around 7 km from Sachsenhausen Memorial and... Ubytování Ferienhaus im Grünen/Monteurzimmer se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Rux

9,1

Landhaus Rux

Ubytování (Apartmány) Landhaus Rux. This family-run apartments enjoy a peaceful location in the heart of the Brandenburg countryside. Ubytování Landhaus Rux se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wild West Oranienburg am Weißen Strand

9

Wild West Oranienburg am Weißen Strand

Ubytování (Prázdninový dům) Wild West Oranienburg am Weißen Strand. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Wild West Oranienburg am Weißen Strand provides accommodation in Oranienburg with free WiFi and... Ubytování Wild West Oranienburg am Weißen Strand se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen In den Wiesen Oranienburg

9

Ferienwohnungen In den Wiesen Oranienburg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen In den Wiesen Oranienburg. Located on the peaceful outskirts of Oranienburg, these apartments feature fully equipped kitchens with dishwashers. Ubytování Ferienwohnungen In den Wiesen Oranienburg se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Giglio

8,9

House Giglio

Ubytování (Apartmán) House Giglio. Set in Oranienburg, just 12 km from Sachsenhausen Memorial and Museum, House Giglio offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a terrace... Ubytování House Giglio se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwedenhaus im Grünen

8,8

Schwedenhaus im Grünen

Ubytování (Prázdninový dům) Schwedenhaus im Grünen. Schwedenhaus im Grünen, a property with a terrace, is set in Oranienburg, 7 km from Sachsenhausen Memorial and Museum. Ubytování Schwedenhaus im Grünen se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko).

Ferienwohnungen Pilke

8,7

Ferienwohnungen Pilke

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Pilke. Situated within 1.8 km of Sachsenhausen Memorial and Museum in Oranienburg, Ferienwohnungen Pilke features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Ferienwohnungen Pilke se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthotel Oranienburg

8,3

Stadthotel Oranienburg

Ubytování (Hotel) Stadthotel Oranienburg. Tento 4hvězdičkový hotel v centru Oranienburgu nabízí saunu, každodenní snídaně a moderní pokoje se satelitní TV. Ubytování Stadthotel Oranienburg se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Da Gianni

8,2

Hotel Da Gianni

Ubytování (Hotel) Hotel Da Gianni. Located in Oranienburg, 11 km from Sachsenhausen Memorial and Museum, Hotel Da Gianni provides accommodation with a restaurant, private parking, a bar and... Ubytování Hotel Da Gianni se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel An Der Havel

8

Hotel An Der Havel

Ubytování (Hotel) Hotel An Der Havel. Offering a garden terrace overlooking the River Havel and traditional food from the Brandenburg region, this hotel in Oranienburg is a 10-minute walk from... Ubytování Hotel An Der Havel se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CLEOPATRA II

6,4

CLEOPATRA II

Ubytování (Privát) CLEOPATRA II. Set 4.3 km from Sachsenhausen Memorial and Museum, CLEOPATRA II offers accommodation with a shared lounge, a terrace and a shared kitchen for your... Ubytování CLEOPATRA II se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Mythos UG

5,8

Hotel & Restaurant Mythos UG

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Mythos UG. Set in Oranienburg, 7 km from Sachsenhausen Memorial and Museum, Hotel & Restaurant Mythos UG offers accommodation with a restaurant, free private parking... Ubytování Hotel & Restaurant Mythos UG se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BOARDINGHOUSE ORANIENBURG

BOARDINGHOUSE ORANIENBURG

Ubytování (Apartmány) BOARDINGHOUSE ORANIENBURG. Situated in Oranienburg, near Sachsenhausen Memorial and Museum, BOARDINGHOUSE ORANIENBURG has water sports facilities. Ubytování BOARDINGHOUSE ORANIENBURG se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manntje

Manntje

Ubytování (Apartmán) Manntje. Situated less than 1 km from Sachsenhausen Memorial and Museum in Oranienburg, Manntje offers accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytování Manntje se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die HBI Apartments

Die HBI Apartments

Ubytování (Apartmán) Die HBI Apartments. Die HBI Apartments is set in Oranienburg. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Die HBI Apartments se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wild-West-Bungalow-in-Oranienburg-am-Weissen-Strand

Wild-West-Bungalow-in-Oranienburg-am-Weissen-Strand

Ubytování (Prázdninový dům) Wild-West-Bungalow-in-Oranienburg-am-Weissen-Strand. Wild-West-Bungalow-in-Oranienburg-am-Weissen-Strand offers accommodation in Oranienburg, 2.7 km from Sachsenhausen Memorial and Museum. Ubytování Wild-West-Bungalow-in-Oranienburg-am-Weissen-Strand se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ritter Rost Bungalow in Oranienburg am weißen Strand

Ritter Rost Bungalow in Oranienburg am weißen Strand

Ubytování (Prázdninový dům) Ritter Rost Bungalow in Oranienburg am weißen Strand. Ritter Rost Bungalow in Oranienburg am weißen Strand is located in Oranienburg and offers a garden and a terrace. This property is 1. Ubytování Ritter Rost Bungalow in Oranienburg am weißen Strand se nachází ve městě Oranienburg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Oranienburg

Město Oranienburg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Oranienburg.