Hledat

Ubytování

Ubytování město Osann-Monzel

Ve městě Osann-Monzel (Německo) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Osann-Monzel

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Osann-Monzel

Apartment Altes Winzerhaus

9,5

Apartment Altes Winzerhaus

Ubytování (Apartmán) Apartment Altes Winzerhaus. Situated in Osann-Monzel in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Altes Winzerhaus has a terrace. Ubytování Apartment Altes Winzerhaus se nachází ve městě Osann-Monzel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mosella

9,3

Ferienwohnung Mosella

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mosella. Ferienwohnung Mosella is set in Osann-Monzel and offers free bikes and a terrace. The property features garden views and is 26 km from Traben-Trarbach. Ubytování Ferienwohnung Mosella se nachází ve městě Osann-Monzel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Rosenberg

8,9

Landhotel Rosenberg

Ubytování (Hotel) Landhotel Rosenberg. Offering a large terrace, restaurant, and bar, Landhotel Rosenberg is located in the winegrowing town of Osann-Monzel. Ubytování Landhotel Rosenberg se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Arnold Pauly

8,8

Weingut Arnold Pauly

Ubytování (Apartmán) Weingut Arnold Pauly. Weingut Arnold Pauly is located in Osann-Monzel and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Weingut Arnold Pauly se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Moselsteig

8,7

Hotel Moselsteig

Ubytování (Aparthotel) Hotel Moselsteig. Set in the wine-growing town of Osann-Monzel, this hotel offers a sauna, traditional restaurant and a wine distillery. Ubytování Hotel Moselsteig se nachází ve městě Osann-Monzel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Marietta

8,5

Gästehaus Marietta

Ubytování (Penzion) Gästehaus Marietta. Rodinný penzion Gästehaus Marietta je situován v klidné části vinařského městečka Osann-Monzel, 2 km od řeky Mosely, a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Gästehaus Marietta se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Mathy-Schanz

Weingut Mathy-Schanz

Ubytování (Apartmány) Weingut Mathy-Schanz. Set in Osann-Monzel in the Rhineland-Palatinate region, Weingut Mathy-Schanz offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Weingut Mathy-Schanz se nachází ve městě Osann-Monzel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Marlene

Ferienhaus Marlene

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Marlene. Set in Osann-Monzel in the Rhineland-Palatinate Region, this holiday home is 29 km from Trier. It provides free private parking. Ubytování Ferienhaus Marlene se nachází ve městě Osann-Monzel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weingut Mathy-Schanz

Gästehaus Weingut Mathy-Schanz

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Weingut Mathy-Schanz. Located in Osann-Monzel, Gästehaus Weingut Mathy-Schanz offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Gästehaus Weingut Mathy-Schanz se nachází ve městě Osann-Monzel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Osann-Monzel

Město Osann-Monzel se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Osann-Monzel.