Hledat

Ubytování

Ubytování město Oschatz

Ve městě Oschatz (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Oschatz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Oschatz

Pension Holly

9,4

Pension Holly

Ubytování (Penzion) Pension Holly. Featuring free WiFi throughout the property, Pension Holly is located in Oschatz. All rooms include a TV with with satellite channels. Ubytování Pension Holly se nachází ve městě Oschatz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Zum Schwan

8,3

Gasthaus Zum Schwan

Ubytování (Hotel) Gasthaus Zum Schwan. Čtyřhvězdičkový hotel Gasthaus zum Schwan se nachází v centru města Oschatz. Ubytování Gasthaus Zum Schwan se nachází ve městě Oschatz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finkenpension

8

Finkenpension

Ubytování (Penzion) Finkenpension. Set in Oschatz, Finkenpension features free WiFi. All rooms boast a kitchenette, a flat-screen TV with cable channels, and a shared bathroom. Ubytování Finkenpension se nachází ve městě Oschatz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Hong Kong

7,3

Hotel & Restaurant Hong Kong

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Hong Kong. Situated in Oschatz, Hotel & Restaurant Hong Kong has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel & Restaurant Hong Kong se nachází ve městě Oschatz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension "City"

7,2

Pension "City"

Ubytování (Penzion) Pension "City". Pension City nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi ve městě Oschatz. Ubytování Pension "City" se nachází ve městě Oschatz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung St. Aegidienblick

Ferienwohnung St. Aegidienblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung St. Aegidienblick. Ferienwohnung St. Aegidienblick is set in Oschatz. The property features city views and is 49 km from Moritzburg. Ubytování Ferienwohnung St. Aegidienblick se nachází ve městě Oschatz (Německo - Sasko).

Ubytování v německém městě Oschatz

Město Oschatz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Oschatz.