Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostenfeld

Ve městě Ostenfeld (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ostenfeld

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ostenfeld

Ferien unter Reet

Ferien unter Reet

Ubytování (Prázdninový dům) Ferien unter Reet. Set in Ostenfeld in the Schleswig-Holstein region, Ferien unter Reet has a garden. Ubytování Ferien unter Reet se nachází ve městě Ostenfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reetdachhaus zur Sandkuhle

Reetdachhaus zur Sandkuhle

Ubytování (Prázdninový dům) Reetdachhaus zur Sandkuhle. Reetdachhaus zur Sandkuhle is set in Ostenfeld. The property is 49 km from Eckernförde and free private parking is offered. Ubytování Reetdachhaus zur Sandkuhle se nachází ve městě Ostenfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlafen und Duschen

Schlafen und Duschen

Ubytování (Privát) Schlafen und Duschen. Schlafen und Duschen is set in Ostenfeld and offers a garden and a terrace. Ubytování Schlafen und Duschen se nachází ve městě Ostenfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ostenfeld

Město Ostenfeld se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Ostenfeld.