Hledat

Ubytování

Ubytování město Osterhofen

Ve městě Osterhofen (Německo) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Osterhofen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Osterhofen

Gästehaus Hötzl

9,5

Gästehaus Hötzl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hötzl. Gästehaus Hötzl in Galgweis has a garden and a terrace. Ubytování Gästehaus Hötzl se nachází ve městě Osterhofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubus Home

9,1

Cubus Home

Ubytování (Prázdninový dům) Cubus Home. Cubus Home nabízí terasu. Nachází se v bavorském Osterhofenu, 33 km od Bad Birnbachu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cubus Home se nachází ve městě Osterhofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bayerischer Löwe

8,4

Hotel Bayerischer Löwe

Ubytování (Hotel) Hotel Bayerischer Löwe. This traditional Bavarian hotel is located in the centre of Osterhofen. It offers free internet access, Bavarian cuisine and a summer beer garden. Ubytování Hotel Bayerischer Löwe se nachází ve městě Osterhofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Osterhofen

Město Osterhofen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Osterhofen.