Hledat

Ubytování

Ubytování město Osterholz-Scharmbeck

Ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Osterholz-Scharmbeck

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Osterholz-Scharmbeck

Gartenblick

9,8

Gartenblick

Ubytování (Bed and breakfast) Gartenblick. Gartenblick is situated in Osterholz-Scharmbeck, 1.1 km from Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, and features a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Gartenblick se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farm stay Hof auf der Wurp

9,7

Farm stay Hof auf der Wurp

Ubytování (Farma) Farm stay Hof auf der Wurp. Set in Harrierwurp in the Lower-Saxony region, Farm stay Hof auf der Wurp has a patio and garden views. Ubytování Farm stay Hof auf der Wurp se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hamburg / Lüneburg

9,5

Ferienwohnung Hamburg / Lüneburg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hamburg / Lüneburg. Ferienwohnung Hamburg / Lüneburg is set in Scharmbeck. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung Hamburg / Lüneburg se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das grüne Häusle

9,4

Das grüne Häusle

Ubytování (Apartmán) Das grüne Häusle. Situated in Osterholz-Scharmbeck in the Lower-Saxony region, Das grüne Häusle has a garden. Ubytování Das grüne Häusle se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Worpsweder Blick

8,8

B&B Worpsweder Blick

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Worpsweder Blick. Set in Osterholz-Scharmbeck, B&B Worpsweder Blick offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a... Ubytování B&B Worpsweder Blick se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Wohnung auf dem Pferdehof

8,6

Schöne Wohnung auf dem Pferdehof

Ubytování (Apartmány) Schöne Wohnung auf dem Pferdehof. Located in Osterholz-Scharmbeck in the Lower-Saxony region, Schöne Wohnung auf dem Pferdehof provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Schöne Wohnung auf dem Pferdehof se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Alten Börse

7,9

Hotel Zur Alten Börse

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Alten Börse. Located in Osterholz-Scharmbeck, 2.6 km from Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, Hotel Zur Alten Börse provides accommodation with a garden and free private... Ubytování Hotel Zur Alten Börse se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Behrs Hof

7,9

Behrs Hof

Ubytování (Penzion) Behrs Hof. Set in Scharmbeck, Behrs Hof offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Behrs Hof se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tivoli

7,2

Hotel Tivoli

Ubytování (Hotel) Hotel Tivoli. The family-run Hotel Tivoli offers individually furnished rooms and a restaurant serving regional cuisine. Ubytování Hotel Tivoli se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Bahnhof

Am Bahnhof

Ubytování (Apartmán) Am Bahnhof. Located in Osterholz-Scharmbeck and only 600 metres from Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, Am Bahnhof provides accommodation with garden views, free WiFi... Ubytování Am Bahnhof se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Sonnengold

Hof Sonnengold

Ubytování (Farma) Hof Sonnengold. Hof Sonnengold is located in Osterholz-Scharmbeck. The accommodation is 10 km from Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, and guests benefit from private parking... Ubytování Hof Sonnengold se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gretes Hof

Gretes Hof

Ubytování (Prázdninový dům) Gretes Hof. Located in Osterholz-Scharmbeck, 1.9 km from Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, Gretes Hof provides accommodation with a garden, free WiFi and room service. Ubytování Gretes Hof se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko).

Gästewohnung von Oesen

Gästewohnung von Oesen

Ubytování (Apartmán) Gästewohnung von Oesen. Located in Osterholz-Scharmbeck and only 14 km from Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, Gästewohnung von Oesen provides accommodation with garden views, free... Ubytování Gästewohnung von Oesen se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hülseberger landhaus

Hülseberger landhaus

Ubytování (Hotel) Hülseberger landhaus. Set in Osterholz-Scharmbeck, 9 km from Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, Hülseberger landhaus has a number of amenities including a restaurant, a bar, a... Ubytování Hülseberger landhaus se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadtpark

Stadtpark

Ubytování (Penzion) Stadtpark. Situated in Osterholz-Scharmbeck and within 400 metres of Stadthalle Osterholz-Scharmbeck, Stadtpark has a garden, non-smoking rooms, and free WiFi... Ubytování Stadtpark se nachází ve městě Osterholz-Scharmbeck (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Osterholz-Scharmbeck

Město Osterholz-Scharmbeck se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Osterholz-Scharmbeck.