Hledat

Ubytování

Ubytování město Osterode

Ve městě Osterode (Německo) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Osterode

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Osterode

Ferienhaus Matti

9,7

Ferienhaus Matti

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Matti. Ferienhaus Matti is situated in Kamschlacken. Set less than 1 km from Rehberger Grabenhaus Inn, the property offers a garden and free private parking. Ubytování Ferienhaus Matti se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Hexenstieg

9,6

Ferienhaus am Hexenstieg

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus am Hexenstieg. Located in Osterode in the Lower-Saxony region, Ferienhaus am Hexenstieg features a balcony and city views. Ubytování Ferienhaus am Hexenstieg se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resina Suite

9,5

Resina Suite

Ubytování (Apartmán) Resina Suite. Boasting a spa bath, Resina Suite is located in Osterode. Ubytování Resina Suite se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

First Wohnen GmbH

9,3

First Wohnen GmbH

Ubytování (Apartmány) First Wohnen GmbH. Set in Osterode, 43 km from Göttingen, First Wohnen GmbH offers a garden and free WiFi. Ubytování First Wohnen GmbH se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonneneck

8,9

Pension Sonneneck

Ubytování (Penzion) Pension Sonneneck. Situated in Kamschlacken, 300 metres from Rehberger Grabenhaus Inn, Pension Sonneneck features accommodation with a bar, free private parking, a garden and... Ubytování Pension Sonneneck se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo-Lerbachtal

8,3

FeWo-Lerbachtal

Ubytování (Apartmány) FeWo-Lerbachtal. Situated in Osterode, 36 km from Bad Harzburg, FeWo-Lerbachtal features a garden and free WiFi. Ubytování FeWo-Lerbachtal se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hexenstieg House Lerbach

8,3

Hexenstieg House Lerbach

Ubytování (Apartmány) Hexenstieg House Lerbach. Set in a historic, timber-framed building, these homelike apartments are quietly located in the Harz region. Ubytování Hexenstieg House Lerbach se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Bergblick

8,3

FeWo Bergblick

Ubytování (Apartmány) FeWo Bergblick. FeWo Bergblick is situated in Osterode. Each unit features a terrace, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen... Ubytování FeWo Bergblick se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sauerbrey

8,2

Hotel Sauerbrey

Ubytování (Hotel) Hotel Sauerbrey. Regional hospitality and modern hotel standards are perfectly combined in our traditional hotel which is located in the picturesque borough of Lerbach in... Ubytování Hotel Sauerbrey se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Harzer Hof

8

Hotel Harzer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Harzer Hof. This 3-star hotel lies in the centre of the historic town of Osterode, in the Harz Mountains. It offers modern rooms, a bar, and free parking. Ubytování Hotel Harzer Hof se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sleep in Lerbach

7,9

Sleep in Lerbach

Ubytování (Apartmán) Sleep in Lerbach. Sleep in Lerbach is situated in Osterode and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sleep in Lerbach se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant zum Roeddenberg

7,4

Hotel-Restaurant zum Roeddenberg

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant zum Roeddenberg. Hotel-Restaurant Zum Röddenberg se nachází jen pár kroků od centra malebného městečka Osterode am Harz. Ubytování Hotel-Restaurant zum Roeddenberg se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning home in Osterode w/ WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Osterode w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Osterode w/ WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Osterode w/ WiFi and 3 Bedrooms is situated in Osterode and offers barbecue facilities. Ubytování Stunning home in Osterode w/ WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resina Baumhäuser

Resina Baumhäuser

Ubytování (Prázdninové domy) Resina Baumhäuser. Resina Baumhäuser features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Osterode. Ubytování Resina Baumhäuser se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drei Linden in Osterode

Drei Linden in Osterode

Ubytování (Apartmán) Drei Linden in Osterode. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Drei Linden in Osterode features accommodation in Osterode with free WiFi and city views. Ubytování Drei Linden in Osterode se nachází ve městě Osterode (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Osterode

Město Osterode se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Osterode.