Hledat

Ubytování

Ubytování město Osterrönfeld

Ve městě Osterrönfeld (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Osterrönfeld

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Osterrönfeld

Kanal-Haus "Das Gästehaus direkt am NOK"

9

Kanal-Haus "Das Gästehaus direkt am NOK"

Ubytování (Hotel) Kanal-Haus "Das Gästehaus direkt am NOK". Offering non-smoking accommodation, a terrace and views of the canal, Kanal-Haus is situated in Osterrönfeld in the Schleswig-Holstein Region directly at... Ubytování Kanal-Haus "Das Gästehaus direkt am NOK" se nachází ve městě Osterrönfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel O'felder

8,7

Hotel O'felder

Ubytování (Hotel) Hotel O'felder. Opened in 2010, Hotel O'felder offers soundproofed rooms with a fridge and free internet via cable. Ubytování Hotel O'felder se nachází ve městě Osterrönfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus im Kanalblick - [#15633]

Ferienhaus im Kanalblick - [#15633]

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus im Kanalblick - [#15633]. Ferienhaus im Kanalblick - [#15633] is located in Osterrönfeld and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus im Kanalblick - [#15633] se nachází ve městě Osterrönfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hansen - [#0]

Haus Hansen - [#0]

Ubytování (Apartmán) Haus Hansen - [#0]. Haus Hansen - [#0] is located in Osterrönfeld. The accommodation is 38 km from Neumünster, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Haus Hansen - [#0] se nachází ve městě Osterrönfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mohr - [#0]

Ferienwohnung Mohr - [#0]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mohr - [#0]. Set in Osterrönfeld in the Schleswig-Holstein region, Ferienwohnung Mohr - [#0] features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Mohr - [#0] se nachází ve městě Osterrönfeld (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Osterrönfeld

Město Osterrönfeld se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Osterrönfeld.