Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrach

Ve městě Ostrach (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ostrach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ostrach

Ferienwohnung am Weinberg

9,8

Ferienwohnung am Weinberg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung am Weinberg. Situated in Ostrach, 36 km from Überlingen, Ferienwohnung am Weinberg features a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung am Weinberg se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bubeck´s Schlößchen

9,1

Apartment Bubeck´s Schlößchen

Ubytování (Apartmán) Apartment Bubeck´s Schlößchen. Situated in Ostrach, this apartment is 64 km from Konstanz and 39 km from Obere Donau nature park. Apartment Bubeck´s Schlößchen boasts a garden. Ubytování Apartment Bubeck´s Schlößchen se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Landhotel Hirsch

8,9

Gasthof Landhotel Hirsch

Ubytování (Hotel) Gasthof Landhotel Hirsch. Boasting excellent regional cuisine, this family-run hotel in Pfrunger- Burgweiler- Ried offers easy access to Lake Constance, Bad Salgau’s thermal springs... Ubytování Gasthof Landhotel Hirsch se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Alte Mühle

8,6

Landhotel Alte Mühle

Ubytování (Hotel) Landhotel Alte Mühle. This hotel offers free Wi-Fi, a garden and a variety of spa facilities, in the rural village of Waldbeuren. Ubytování Landhotel Alte Mühle se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Schwanen

8,4

Landgasthof Schwanen

Ubytování (Hotel) Landgasthof Schwanen. Tento venkovský penzion se soukromým provozovatelem leží v přírodní rezervaci Pfrungener-Reid v obci Ostrach-Unterweiler a nabízí prostornou zahradu s... Ubytování Landgasthof Schwanen se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antony Home Ferienwohnung

7,8

Antony Home Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Antony Home Ferienwohnung. Set in Ostrach in the Baden-Württemberg region, Antony Home Ferienwohnung has a garden. Ubytování Antony Home Ferienwohnung se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moorwiesenhof

Moorwiesenhof

Ubytování (Apartmány) Moorwiesenhof. Situated in Ostrach, 28 km from Überlingen, Moorwiesenhof features a garden and free WiFi. Ubytování Moorwiesenhof se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Apartment Friedrich

Apartment Friedrich

Ubytování (Apartmán) Apartment Friedrich. Set in Ostrach in the Baden-Württemberg region, Apartment Friedrich has a terrace. The property is 30 km from Überlingen, and private parking is featured. Ubytování Apartment Friedrich se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Arnold Laubbach

Ferienwohnung Arnold Laubbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Arnold Laubbach. Situated in Ostrach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Arnold Laubbach has a balcony. The accommodation is 32 km from Friedrichshafen. Ubytování Ferienwohnung Arnold Laubbach se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft im Erholungsgebiet

Loft im Erholungsgebiet

Ubytování (Apartmán) Loft im Erholungsgebiet. Loft is situated in Ostrach. Guests may enjoy free WiFi. Konstanz is 32 km from the apartment, while Lindau is 48 km away. Ubytování Loft im Erholungsgebiet se nachází ve městě Ostrach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ostrach

Město Ostrach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Ostrach.