Hledat

Ubytování

Ubytování město Ottendorf-Okrilla

Ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ottendorf-Okrilla

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ottendorf-Okrilla

Ferienwohnung Post

9,4

Ferienwohnung Post

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Post. Ferienwohnung Post is situated in Ottendorf-Okrilla and offers a restaurant. Ubytování Ferienwohnung Post se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bildhauer Thiele

9,1

Ferienhaus Bildhauer Thiele

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Bildhauer Thiele. Ferienhaus Bildhauer Thiele se nachází v Ottendorfu, 38 km od Pirny, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Bildhauer Thiele se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteurwohnung Grünberg

8,8

Monteurwohnung Grünberg

Ubytování (Penzion) Monteurwohnung Grünberg. Located in Ottendorf-Okrilla, Monteurwohnung Grünberg features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Monteurwohnung Grünberg se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ottendorfer Hütte GmbH

8,8

Ottendorfer Hütte GmbH

Ubytování (Prázdninové domy) Ottendorfer Hütte GmbH. Featuring garden views, Ottendorfer Hütte GmbH in Ottendorf features accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a... Ubytování Ottendorfer Hütte GmbH se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Ottendorf-Okrilla

8,1

Pension Ottendorf-Okrilla

Ubytování (Penzion) Pension Ottendorf-Okrilla. Pension Ottendorf-Okrilla se nachází v obci Ottendorf-Okrilla a nabízí zahradu. Zdarma můžete využívat soukromé parkoviště i Wi-Fi. Ubytování Pension Ottendorf-Okrilla se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zwei Linden

8,1

Hotel Zwei Linden

Ubytování (Hotel) Hotel Zwei Linden. Hotel Zwei Linden se nachází v centru obce Ottendorf-Okrilla, jen 12 km od Drážďan. Ubytování Hotel Zwei Linden se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung APOLLO

Ferienwohnung APOLLO

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung APOLLO. Ferienwohnung APOLLO is situated in Ottendorf-Okrilla and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Ferienwohnung APOLLO se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko).

Ferienwohnung Kirnitzschtal

Ferienwohnung Kirnitzschtal

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kirnitzschtal. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Kirnitzschtal is an accommodation set in Ottendorf. Guests have a private balcony. Ubytování Ferienwohnung Kirnitzschtal se nachází ve městě Ottendorf-Okrilla (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ottendorf-Okrilla

Město Ottendorf-Okrilla se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Ottendorf-Okrilla.